پایگاه خبری بادیجی | اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات
0

قیمت اینترنت بالا نرفته ، مصرف بیشتر شده است

بازدید 1

آذری‌جهرمی درباره عدم تطابق سرویس درخواستی و دریافتی کاربران و اینکه چرا اینترنت با سرعت ۱۶ مگابیت، تجربه‌ای در حدود ۴ مگ دارد، گفت: اگر سرویس ۱۶مگابیتی بخرید و کمتر از آن تحویلتان دهند، یعنی کم‌فروشی کرده‌اند، شکایتتان را در ۱۹۵ ثبت کنید تا همکارانم آن را پیگیری کنند.

به گزارش بادیجی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین درباره احتمال کم‌فروشی اپراتورهای همراه از جمله همراه اول و ایرانسل اظهار کرد : شکایاتی دریافت کردیم ، یک‌بار هم تخلفاتی بود که رفع شد. اما انصافا به‌تازگی به کم‌فروشی سازماندهی‌شده در این دو اپراتور نرسیده‌ایم.

وی در پاسخ به اینکه بهترین اپراتور کدام است، توضیح داد : به سایت netsanjplus. ir بروید و آنجا براساس موقعیت جغرافیایی ، قیمت و کیفیت همه اپراتورها ، به‌صورت آنلاین در اختیار شماست و می‌توانید مقایسه کنید.

آذری‌جهرمی در پاسخ به اینکه نقاط دیگر کشور چه زمانی از نسل ۵ پشتیبانی می‌کنند، ‌ عنوان کرد برای سراسری شدن پوشش نسل ۵ ، دو تا سه سال زمان لازم است و درباره مضرات ۵G نیز گفت : ادعاهایی در این زمینه کرده‌اند اما تابه حال هیچ منبع معتبر علمی ، مضراتی برای نسل پنجم تلفن‌همراه به اثبات نرسانده است. پژوهشگران ما هم این موضوع را پیگیری می‌کنند.

او درباره تبلیغ سایت‌های شرط‌بندی و قمار و حضور آنها در شبکه‌های تلویزیونی اظهار کرد : قمار اقتصاد ناسالمی است و از دید شرعی حرام است. عده‌ای را فربه و بسیاری را بیچاره می‌کند. تبلیغ قمار هم حتما اشکال دارد و باید تعطیل شود.

وی درباره علت افزایش قیمت لپ‌تاپ و موبایل و راهی برای رفع این مشکل اظهار کرد: دلیلش بالا رفتن نرخ ارز است ، ما پیگیری می‌کنیم تا تولید گوشی ارزان‌قیمت و با کیفیت مناسب ایرانی شتاب بگیرد و مشکل تا حدودی حل شود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر