پایگاه خبری بادیجی | اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات
0

توئیتر دونالد ترامپ را هم تهدید کرد

دونالد ترامپ
بازدید 1

سخنگوی توئیتر ضمن اعلام سیاست های جدید این شبکه اجتماعی در راستای مبارزه علیه خشونت و رفتارهای تهدید آمیز، گفت که حتی حساب کابری دونالد ترامپ را هم در صورت ادامه چنین رفتاری مسدود خواهیم کرد.

دونالد ترامپ

به گزارش پایگاه خبری بادیجی به نقل از توئیتر، این رسانه اجتماعی که به تازگی حساب صدها تن از کاربران خود را به دلیل آنچه استفاده از جملات موهن و خشونت آمیز می خواند به حال تعلیق درآورده می گوید حتی دونالد ترامپ هم از اعمال این سیاستهای جدید در امان نیست و ممکن است حساب توئیتری وی که در حال حاضر یکی از پربازدیدترین حساب های این شبکه اجتماعی به حساب می آید به حال تعلیق درآید.
سخنگوی توئیتر در هیمن راستا و در مصاحبه با مجله Slate گفت: توئیتر استفاده از تهدیدات خشونت آمیز، اذیت و آزار، رفتار نفرت انگیز و سوء استفاده از چند حساب کاربری را ممنوع کرده و ما علیه هرآنچه این سیاستها را نقض کند اقدام خواهیم کرد.
وی همچنین در ادامه مصاحبه خود با مجله نامبرده افزود: توئیتر این قوانین را برای تمامی حساب های کاربری خود، حتی آنهایی که مورد تایید قرار گرفته اند اعمال خواهد کرد.
این مدیر ارشد توئیتر همچنین به نقل از تیم مدیریت این شرکت گفت حتی اگر دونالد ترامپ هم بخواهد از حساب توئیتری خود برای ترویج تئوری های توطئه خود استفاده کند، یا حتی آنهایی که به حساب های وی حمله کنند و آن دسته از رقبای سیاسی که بخواهند دست به تهدید یکدیگر بزنند نیز مشمول سیاستهای توئیتر شده و حساب آنها تعلیق و یا مسدود خواهد شد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر