گزارشی از عیدانه اپراتورهای تلفن همراه

یک گیگ اینترنت ایرانسل یا ۵۰۰ هزار ریال اعتبار همراه اول؟

0
51
رضایت مشترکان از سامانه پاسخگویی به شکایات از اپراتورهای موبایل و اینترنت

اپراتورهای تلفن همراه کشور از سالهای گذشته در تلاش بودند تا عیدانه های جذابی برای مشترکان خود درنظر بگیرند‌؛ اما کدام یک از اپراتورها موفق شدند در سال ۹۹ عیدی جذاب و کاربردی تری برای مخاطبین خود درنظر بگیرد.

به گزارش بادیجی، یک رسم دیرینه که به امروز رسیده همان عیدی دادن و عیدی گرفتن است. با ورود به سال ۱۳۹۹ اپراتورها همانند سالهای گذشته بحث داغ عیدی را پیش کشیدند که هریک به نحوی سعی کردند دل مخاطبان خود را در این عصر کرونایی به دست بیاورند.

برهمین اساس، اپراتورها برای تمامی مشترکین دائمی و اعتباری خود همانند سالهای گذشته عیدی درنظر گرفتند.

در این بین اپراتور اول، در نوروز ۹۹ برای مشترکان اعتباری و دائمی خود در ۵ مبلغ به صورت تصادفی عیدی لحاظ کرد.

بنابراین تمامی مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول امکان این را داشتند که از یکم تا پایان روز ۱۳ فروردین سال جاری، به صورت تصادفی در ۵ مبلغ متفاوت تا ۵۰۰ هزار ریال عیدی دریافت کنند.

همراه اولی ها با وارد کردن کد دستوری #۱۳۹۹* می توانند از یکی از پنج مبلغ عیدی در نظر گرفته شده (۱۰،۰۰۰ ریال، ۲۰،۰۰۰ ریال، ۵۰،۰۰۰ ریال، ۱۰۰،۰۰۰ ریال و ۵۰۰،۰۰۰ ریال)، بهره‌مند شوند.

گفتنی است مشترکان همراه اولی قادر خواهند بود با وارد کردن کد دستوری #۰*۱۳۹۹* بسته هدیه خود را استعلام کنند و در صورت نیاز به دریافت راهنمایی بهره مندی از این عیدی کد دستوری #۹*۱۳۹۹* را در گوشی همراه خود شماره گیری کنند.

بدون شک کاربردی بودن هدیه ها برای مشترکان از اهمیت بسزایی برخوردار است و این مساله در مبلغ؛ حجم و مدت زمان بهره مندی از این امکان خلاصه می شود.

در ادامه هدایای نوروزی سایر اپراتورها را بررسی می کنیم

در شرایطی که اپراتورهای کشور در تلاش هستند هدیه ای درخور شان مشترکان خود مطرح و ارائه دهند، پیشنهاد اپراتور دوم کشور(ایرانسل) به مناسبت فرا رسیدن سال جدید برای کاربران خود ۱ گیگابایت اینترنت رایگان یکساعته بود.

این عیدانه ایرانسل در فضای مجازی دستخوش بحث میان کاربران قرار گرفت؛ بسیاری از مشترکان در نظرات خود اعلام کردند که هدیه درنظر گرفته شده ایرانسل به لحاظ حجم، فاقد جذابیت است.

از دیگر حواشی هدیه نوروزی اپراتور دوم این بود که علاوه بر این که حجم این بسته هدیه بسیار محدود است، کاربران نیز فقط یک ساعت زمان دارند تا از این بسته استفاده کنند.

اما اپراتور شرکت رایتل به مناسبت فرارسیدن نوروز ۹۹ دو بسته نوروزی برای مشترکین خود در نظر گرفت. به طوری که در مرحله نخست مشترکان این اپراتور می‌توانستند از ۲۵ اسفند ۹۸ تا ۱ فروردین ۹۹ بسته هدیه اینترنت دوگیگ یک‌روزه و ۶۰ دقیقه مکالمه خود را از طریق شماره‌گیری کد دستوری *۲۲۵# فعال کنند.

با توجه به موارد گفته شده به نظر می رسد پس از همراه اول، رایتل بهترین هدیه نوروزی را به مشترکان خود داده است.

منبع

انتهای پیام/