وزارت ارتباطات “کنفرانس ظرفیت” را جایگزین نمایشگاه تلکام کرد

0
95
فضای مجازی

وزارت ارتباطات به منظور بالا بردن اثربخشی حضور خود و واحدهای تابعه در مناسبت هایی که اپراتورهای ارتباطی و شرکت‌های خصوصی تولیدی و خدماتی خاص منظوره حضور دارند، گزینه‌ی “کنفرانس ظرفیت” را به جای نمایشگاه انتخاب نموده و لذا در نمایشگاه تلکام به صورت غرفه دار حاضر نخواهد شد و به این ترتیب انرژی خود را بیشتر صرف بازدید، گفتگو و تعامل خواهد نمود.

به گزارش بادیجی، در اطلاعیه‌ی مشترک سندیکای صنعت مخابرات ایران، اتحادیه صادر کنندگان خدمات فنی و مهندسی و مشاوران و‌ پیمانکاران صنعت مخابرات ایران پیرامون سیاست جدید وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در رابطه با نمایشگاه تلکام سال جاری، آمده است:

وزارت ارتباطات به منظور بالا بردن اثربخشی حضور خود و واحدهای تابعه در مناسبت هایی که اپراتورهای ارتباطی و شرکت‌های خصوصی تولیدی و خدماتی خاص منظوره حضور دارند، گزینه‌ “کنفرانس ظرفیت” را به جای نمایشگاه انتخاب نموده و لذا در نمایشگاه تلکام به صورت غرفه دار حاضر نخواهد شد و به این ترتیب انرژی خود را بیشتر صرف بازدید، گفتگو و تعامل خواهد نمود.

به تبع آن اپراتورهای بزرگ ارتباطی نیز با حداقل فضای غرفه ای، در نمایشگاه تلکام که از تاریخ ۸ تا ۱۱ مهرماه امسال برگزار می‌گردد، وقت خود را به مذاکره با بخش خصوصی از جنس اعلام نیاز و شناسایی توانمندی، اختصاص خواهند داد تا جو B2B ملموس تر از گذشته آشکار شود.

بخش تولیدی و خدمات فنی هم از این فرصت بهره گرفته و دستاوردهای جدید و پیشرفته خود را به حاکمان و مصرف کنندگان عرضه خواهد نمود.

در کنار این موضوع و به پاس همراهی همیشگی وزارت ارتباطات و سازمان های وابسته و اپراتورهای ارتباطی، سندیکا و اتحادیه و شرکت‌های عضو آن، وزارت ارتباطات را در برگزاری هرچه غنی تر “کنفرانس ظرفیت” که حدود دو ماه پس از برگزاری نمایشگاه تلکام برگزار می‌شود، یاری خواهد نمود.

منبع

انتهای پیام/