طراحی و ساخت آنتن‌های مخابراتی شبکه سیار توسط یک شرکت دانش‌بنیان ایرانی

0
38
دکل های مخابراتی
دکل های مخابراتی

یک شرکت دانش‌بنیان موفق به طراحی و ساخت رادیو و آنتن‌های مایکروویو دانش‌بنیانی شد.

به گزارش بادیجی، ساخت و تولید محصولات ارتباطی پایه و سیستمی مایکروویو با قابلیت رقابت با نمونه‌های خارجی هدف و بهانه تشکیل یک شرکت دانش‌بنیان در کشور شد. محصولاتی پرکاربرد در صنعت مخابراتی که هر سال برای واردات آن‌ها ارز زیادی از کشور خارج می‌شد.

شرکت دانش‌بنیان تولیدکننده و پیشرو در ساخت و تولید محصولات ارتباطی پایه و سیستمی مایکروویو با طراحی و ساخت کاملا داخلی و قابل رقابت با نمونه‌های خارجی شامل سخت‌افزار و نرم‌افزار است.

بومی‌سازی رادیو و آنتن‌های مایکروویو در فرکانس‌های مختلف را دنبال کردیم و توانستیم در این حوزه تا حد زیادی نیاز کشور را رفع کنیم.

پرستو محبی‌نژاد مدیر عامل این شرکت دانش‌بنیان با بیان این مطلب، گفت: شرکت ما سال ۷۹ با همکاری تعدادی از دانش‌آموختگان دانشگاه‌های معتبر و با حمایت مسئولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت مخابرات پایه‌ریزی شد.

وی درباره تولیدات این شرکت‌، بیان می‌کند: ارائه سیستم های دسترسیWLL وآنتن های مختلف شبکه تلفن سیار از جمله آنتن indoor ، xpole ، single و آنتن‌های مایکروویو در فرکانس‌های مختلف به شبکه مخابراتی کشور و دیگر مشتریان از جمله خدمات ارائه شده در شرکت ما است.

همچنین تولید رادیوهای دیجیتال کم ظرفیت در باند ۹۰۰ مگا هرتز با ظرفیت‌های۲ ، ۱۲ ، ۲۴ و۳۰ کانال و رادیوهای پرظرفیت ۸mb/sec در باند ۸GHZ و رادیوهای مایکرویو دیجیتال با ظرفیت ۱۶E۱ در فرکانس‌های ۴.۴ ، ,۷,۸۱۵ ، ۱۸ و ۲۳ گیگاهرتز هم با تلاش ۱۰ نفر از متخصصان کشور که در این شرکت فعالیت می‌کنند میسر شده است.

انتهای پیام/