رایتل دیگر ضرر نمی‌دهد؟!

0
38
رایتل
رایتل

مدیرعامل شرکت رایتل ضمن اعلام عرضه سهام این اپراتور در بورس، درباره زیاندهی اپراتور سوم ارتباطی اظهارات جدیدی مطرح کرده است.

به گزارش بادیجی، به گفته یاسر رضا‌خواه و با اصلاح قراردادهای رومینگ و RAN Sharing با اپراتورهای دیگر و همچنین افزایش ترافیک در داخل شبکه، بهینه‌سازی و ارائه سرویس‌های مختلف این اپراتور بعد از ۸ سال سودآور شده است.

مدیرعامل رایتل در گفت‌وگویی مطرح کرده که با عرضه سهام شرکت «شستا» در بورس این اپراتور که زیرمجموعه شرکت شستاست نیز به بورس معرفی شده و مورد تایید قرار گرفته و قرار است سهام آن در نیمه اول سال‌جاری در بورس عرضه شود.

رایتل تا پایان سال وارد بورس می‌شود

به گفته مدیرعامل رایتل بالای ۹۵ درصد درآمد این شرکت از حوزه ترافیک است و در شهرهای بزرگ زیرساخت آن با رقبا برابر است و کیفیت سرویس یک مزیت اصلی نسبت به شبکه رقبا محسوب می‌شود.

وی افزود: علاوه بر این شستا و رایتل زیرمجموعه تامین‌اجتماعی هستند. هم‌افزایی با مجموعه تامین اجتماعی و شستا را در دو محور از چند ماه پیش و با تمرکز، برنامه‌ریزی کردیم؛ محور اول ارائه خدمات به بازنشستگان و بیمه‌شدگان تامین اجتماعی بود.

در همین حال، طرح ویژه تامین‌اجتماعی را داریم که بیمه‌شدگان با ارائه کد تامین اجتماعی و کد بیمه از سیم‌کارت رایتل با خدمات متنوع رایگان استفاده می‌کنند.

مدیرعامل رایتل ادامه داد: علاوه بر آن با بانک رفاه که از زیرمجموعه‌های تامین اجتماعی است، برای بازنشستگان تامین‌اجتماعی، طرح باشگاه تامین اجتماعی را در نظر گرفتیم که در این طرح با برخی فروشگاه‌ها به توافق رسیده‌ایم که خرید بیمه‌شدگان و بازنشستگان تامین اجتماعی از محل یارانه آنها به‌صورت قسطی کسر شود که مورد استقبال این عزیزان قرار گرفته و برای این کار تنها نیاز به سیم‌کارتی دارند که به نام خودشان و با کارت ملی خودشان به ثبت رسیده باشد و با این سیم‌کارت به‌صورت قسطی خرید انجام می‌دهند.

منبع

انتهای پیام/