تکلیف یک هفته قطعی اینترنت در بسته‌های اینترنتی چه می‌شود؟

0
89
حجم بسته‌های اینترنتی
حجم بسته‌های اینترنتی

نگرانی کاربران ایرانی از بابت اتمام بسته‌های اینترنتی علیرغم در دسترس نبودن اینترنت باعث شده تا آذری جهرمی به این موضوع واکنش نشان داده و وعده اضافه شدن مدت زمان قطعی به بسته‌های اینترنتی را بدهد.

به گزارش بادیجی، آذری جهرمی، وزیر ارتباطات کشورمان در مصاحبه‌ای پیرامون رفع محدودیت اینترنت گفت: در بعضی از نقاط کشور اینترنت وصل شده و با دستور و ابلاغ شاک برای باقی نقاط نیز متصل خواهد شد. به اپراتورهای کشور نیز ابلاغ کردیم که مدت زمان قطعی اینترنت را به مدت زمان بسته‌های اینترنتی بیافزایند.

وی در رابطه با خسارت‌های وارده به استارتاپ‌ها و کسب و کارهای اینترنتی کشور گفت: برآوردهایی در این رابطه انجام شده ولی دقیق نیست. ما باید جلساتی را با اتحادیه کسب و کارهای نوپا و نظام صنفی رایانه‌ای برگزار کنیم و خسارت دقیق این اتفاقات را مورد بررسی قرار داده و رقم دقیق را استخراج نماییم. جبران خسارت این کسب و کارها با مصوبات دولت قابل انجام است ولی این موضوع مستلزم برآورد دقیق از میزان خسارت‌ها است.

وزیر ارتباطات در پایان گفت: ما اقداماتی را برای جبران حقوق از دست رفته کاربران در نظر گرفتیم که برای جبران این زیان‌ها اعمال خواهد شد ولی هنوز نهایی نشده که به محض نهایی شدن به صورت رسمی ابلاغ می‌شود.

انتهای پیام/