تولیدات گمشده اپل حتی به‌صورت آفلاین پیدا می‌شوند

0
11

اپل قابلیت یافتن تولیدات گمشده خود را برای کاربران تقویت کرده تا حتی در صورت عدم اتصال آنها به اینترنت، شناسایی موقعیت مکانی گوشی‌ها و تبلت‌ها ممکن شود.

به گزارش بادیجی، اپل قابلیت یافتن تولیدات گمشده خود را برای کاربران تقویت کرده تا حتی در صورت عدم اتصال آنها به اینترنت، شناسایی موقعیت مکانی گوشی‌ها، تبلت‌ها و غیره ممکن شود.

Find My iPhone یکی از قابلیت‌های مهم تولیدات الکترونیکی اپل است که با استفاده از آن یافتن موقعیت مکانی آیفون‌ها، آی‌پدها و دیگر محصولات محبوب اپل ممکن می‌شود اما این قابلیت تنها در صورت آنلاین بودن و اتصال وسایل یادشده به اینترنت قابل بهره‌برداری است.

اپل حالا قابلیت یادشده را با قابلیت دیگری به نام Find My Friends پیوند زده و یک قابلیت واحد به نام Find My ابداع کرده است که ردگیری آیفون و آی‌پد و غیره را تسهیل می کند.

کاربران تولیدات مختلف اپل با استفاده از این قابلیت تازه هم می‌توانند افراد مدنظر خود را راحت‌تر بیابند و هم آیفون و آی‌پدی را که گم کرده‌اند با سادگی بیشتری شناسایی و ردیابی کنند. Find My بر روی نسخه جدید سیستم‌عامل مک هم در دسترس خواهد بود تا حتی یافتن رایانه‌های مک گم شده آفلاین نیز ساده شود.

این فناوری بر روی رایانه‌های مک از طریق سیگنال‌های بلوتوث عمل کرده و اگر یک رایانه مک گم شده در نزدیکی آیفون و آی‌پد قرار داشته باشد ردگیری موقعیت مکانی آن از این طریق ممکن خواهد بود. اپل می‌گوید ردگیری موقعیت مکانی دستگاه‌ها از این طریق به‌صورت رمزگذاری شده صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/