افزونه جدید و جذاب برنامه اسپاتیفای

0
57

افزونه جدید و جذاب برنامه اسپاتیفایکالاسودا_ به تازگی برنامه اسپاتیفای افزونه جدید و جذابی را برای کاربران خود آماده کرده است که می تواند نظر آنها را به خود جلب کند. در این افزونه هر کاربری می تواند پادکست مورد نظر خود را در این برنامه بارگذاری کند.

به گزارش بادیجی ، اسپاتیفای با این افزونه های جدید تلاش کرده تا تولیدکنندگان محتوا در سرتاسر دنیا را به خود جذب کند.

نمونه ای از این افزونه ها بخش هنرمندان است که آنها می توانند آثار و آهنگ های خود را به صورت مستقیم در این سایت بارگذاری کنند.

حالا این برنامه پرطرفدار با اضافه کردن بخش پادکست در نظر دارد تا افرادی که در این زمینه فعالیت دارند را نیز به سمت خود جلب کند. در این افزونه همه افراد ( به جز الکس جونز! ) می توانند پادکست های خود را در بخش پادکست ها بارگذاری کنند.

عدم امکان بارگذاری پادکست به صورت مستقیم

این پلتفرم نمی تواند به صورت مستقیم میزبان پادکست ها باشد. اما کاربر می تواند می تواند نسخه جدید پادکست خود را روی هاست و دامنه دیگر بارگذاری کند و فید RSS آن را به این برنامه اضافه کند. این موضوع خیلی شبیه به پادکست های اپل و سرویس های مشابه است.

قابلیت های این افزونه در برنامه اسپاتیفای

برنامه پادکست اسپاتیفای هنوز در حالت بتا قرار دارد و هنوز از افزونه های جذاب آن رونمایی نشده است. این شرکت هم اعلام کرده است که در نظر دارد طی روزهای آینده نسخه اصلی آن را به برنامه اضافه کند ولی در همین حالت بتا هم تولیدکنندگان محتوا می توانند کیفیت پادکست ها ، بازخورد آن ، فالوئرها و همچنین افراد از کجای دنیا به آن گوش داده اند را مشاهده کنند.

پلتفرم اسپاتیفای مناسب برای تولیدکنندگان محتوا

دغدغه اصلی برای افرادی که پادکست تولید می کنند این است که بتوانند با کاربران و طرفداران خود در ارتباط باشند. به نظر ما در پلتفرم اسپاتیفای که دارای بیش از 180 میلیون کاربر هستند می تواند به آنها در این زمینه کمک کند.

در راستای کمک به کاربران یک سیستم آنالیز هم برای آنها وجود دارد که بتوانند آمار محبوبیت کارهای خود را در این پلتفرم مشاهده کنند. آنها می توانند با اضافه کردن پادکست های خود به کتابخانه ی اسپاتیفای مجموعه ای قوی را برای طرفداران خود پدید آورند.

انتهای پیام/