اعتباربخشی به جوانان با سیم‌کارت دائمی تخفیف‌دار

0
72

جوانان ۱۸ تا ۲۵ ساله می‌توانند در کمپین جدید «جوانیت رو کامل کن»، اقدام به خرید سیم‌کارت دائمی با ۵۰ درصد تخفیف کنند.

به گزارش بادیجی، جوانان سرمایه‌های فکری و انسانی هستند که آینده این کشور در دستان آنان خواهد بود و طبیعتا هر میزان ارزش و اعتبار برای شخصیت و ایده‌هایشان قائل باشیم، زمینه رشد و شکوفایی هر چه بهتر و سریع‌ترشان فراهم می‌شود.

جوانان به فراخور سن‌شان، منشأ انرژی و ایده‌های نوآورانه هستند که از منظر فلسفی همواره درصدد یافتن راه‌هایی برای آسایش و رفاه هر چه بیشتر در سطح زندگی هستند.

امروزه نام و نشان آنها با «استارتاپ‌ها» گره خورده است و اغلب کسب‌وکارهای نوپا و مبتنی بر ایده با فکر توانمند آنان توسعه می‌یابد.

اما پیش نیاز تحقق تمامی این فرآیند، منوط به اعتباربخشی قشر جوان و صاحب ایده است؛ صاحبان ایده اگر تمامی بسترها و ملزومات رشد شخصی را فراهم ببینند، قطعا خلاقانه‌تر به مصاف مشکلات و تنگناهای زندگی رفته و راه‌حل‌های هوشمندانه‌تری خلق می‌کنند.

با توجه به این ضروریات، بزرگترین اپراتور تلفن همراه با توجه به اینکه ارائه‌دهنده زیرساخت‌های ارتباطی در گستره ملی است و بر جایگاه بالاتر سیم‌کارت‌های دائمی نسبت به اعتباری آگاه است، شرایطی را فراهم کرده تا جوانان که اغلب دانشجویان را شامل می‌شود، بتوانند با تخفیفی چشم‌گیر اقدام به خرید سیم‌کارت‌های دائمی برای اعتباربخشی به وجهه شخصی خود کنند.

در طرح فروش “سیم‌کارت دائمی جوانان” همراه اول، جوانان می‌توانند با خرید یک سیم‌کارت دائمی ضمن بهره‌مندی از تخفیف قیمت سیم‌کارت، از بسته خوش آمد اینترنت ۱۰ گیگابایتی یک ماهه علاوه بر بسته‌های خوش آمد فعلی سیم‌کارت دائمی استفاده کنند.

با وجود تخفیف چشم‌گیر ۵۰ درصدی در فروش این سیم‌کارت‌ها که طبیعتا از منابع درآمدی اپراتور اول تلفن همراه تا حدی می‌کاهد، اما جوانان ۱۸ تا ۲۵ سال می‌توانند از این فرصت استفاده کرده و در راستای شعار کمپین «جوانیت رو کامل کن» گام بردارند.

این طرح شامل جوانانی می‌شود که تاکنون سیم‌کارت دائمی همراه اول به نام آنها نشده باشد و خرید و فعالسازی سیم‌کارت به ازای هر کد ملی یک بار امکان‌پذیر است.

همراه اول اعلام کرده متقاضیان خرید این سیم‌کارت‌ها می‌توانند با مراجعه حضوری به نمایندگی‌ها، فروشگاه‌ها و دفاتر همراه اول و با همراه داشتن کارت ملی اقدام به خرید با ۵۰ درصد تخفیف کنند.

انتهای پیام/