iPadهای جدید با ظاهری متفاوت و جذاب

0
21

در خبرهای منتشر شده راجع به این دستگاه ها اشاره شده که ظاهری شبیه به iPhone و قیمتی ارزان تر دارا هستند.

به گزارش بادیجی ، یک شرکت بزرگ ژاپنی به نام ماکوتاکارا پیشنهاداتی به اپل ارائه کرده است که می تواند انقلابی در ظاهر iPad شکل بگیرد.این شرکت پیشنهاد داده است که اندازه iPad کمتر شود یعنی جایگاه قرار گرفتن هدفون ۳.۵mm این دستگاه به طور کامل حذف شود ، این مُدل شباهت بسیاری به مدل های اخیر iPhone دارد.

این گزارش همچنین به این موضوع اشاره کرده است که امکان دارد مدل های جدید این دستگاه دستخوش تغییراتی شود.برای مثال مدل ۱۰.۵ اینچی این دستگاه دارای ۲۴۷.۵ ارتفاع ، ۱۷۸.۷ پهنا و ۶mm ضخامت خواهد بود.مدل ۱۲.۹ اینچی این دستگاه هم احتمالا دارای ۲۸۰mm ارتفاع ، ۲۱۵mm پهنا و ۶.۴mm ضخامت می باشد.

شایعاتی در زمینه تولید iPad با ظاهری تمام صفحه وجود دارد

گزارش ها به این موضوع اشاره می کند iPAd دارای FaceID خواهد بود ، این شایعه از سال ۲۰۱۷ به گوش می رسد.شرکت ژاپنی به این موضوع اشاره کرده است که این ویژگی در حالت دورنما غیرفعال می باشد و باید تغییراتی در زمینه طراحی این دستگاه اعمال شود تا این ویژگی بتواند در این حالت نیز فعال شود.

در ضمن شایعاتی در زمینه صفحه نمایش ۶.۱ وجود دارد ، که قطعا قیمتی ارزان تر از iPhone X خواهد داشت.

شرکت اپل پیشبینی می شود که در ماه سپتامبر از محصولات جدید و به روزرسانی های خود رونمایی کند.

توضیحاتی در مورد iPad

آیپد یک دستگاه ساخت شرکت اپل است. این رایانه که از سیستم عامل iOS بهره می‌برد، تنها دارای یک صفحه ی نمایشگر چند لمسی ۹٫۷ اینچی با دقت بالا است و استفاده آن با انگشتان دست انجام می‌شود. آی‌پد برای نخستین بار در ۲۷ ژانویه ۲۰۱۰ توسط استیو جابز و از طرف شرکت اپل معرفی شد. این دستگاه از اواخر ماه مارس سال ۲۰۱۰ برای فروش به بازار عرضه شد.

آی‌پد رایانه‌ای بدون صفحه کلید است، از صفحه حساس لمسی (multi touch) بهره می‌گیرد و با اشاره انگشتان دست می‌توان از تمامی امکانات آن استفاده کرد. برای انجام کارهایی که به تایپ طولانی نیاز دارند، امکان استفاده از صفحه کلید جداگانه نیز به آن وجود دارد.

گونه‌ای از آی‌پد تنها دارای قابلیت وای-فای و گونه دیگری از آن دارای قابلیت وای‌فای و اتصال ۳G و ۴G آخرین تکنولوژی به LTE نیز متصل می‌شود.

منبع

انتهای پیام/