Galaxy Tab S4 به اسکنر عنبیه و سیستم تشخیص چهره مجهز خواهد شد

0
23

مدتی بود که اطلاعات زیادی از تبلت Samsung Galaxy S4 لو می‌رفت؛ این تبلت حاشیه‌های باریک دارد و فاقد دکمه هوم سامسونگ است. عدم وجود دکمه هوم باعث به‌وجود آمدن این سوال شد که این دستگاه از چه نوع سنسور بایومتریکی استفاده خواهد کرد؟

به گزارش بادیجی ، شایعه‌هایی که وجود داشت خبر از وجود اسکنر عنبیه یا تشخیص چهره را در این دستگاه می‌دادند، اما امروز وب‌سایت SamMobile به این شایعه‌ها پایان داد و تایید کرد که Galaxy S4 دارای هردو این قابلیت‌ها خواهد بود. این اطلاعات از طریق Firmware لو رفته است؛ درواقع فیلم راهنمایی از این Firmware استخراج شده است که نشان می‌دهد چگونه هر دو این تکنولوژی‌ها کار می کنند.

این انیمیشن توضیح می‌دهد که اسکنر عنبیه و تشخیص چهره چگونه کار می‌‌کنند. این انیمیشن درست همانند انیمیشنی است که در اس 9 و اس 9 پلاس وجود دارد. هردو این قابلیت درکنار یکدیگر کار کرده و هر زمان دستگاه، عنبیه یا صورت شما را ببیند، قفل باز خواهد شد. این امر بازگشایی قفل را چه در نور و چه در تاریکی ممکن می سازد و سامسونگ نام Intelligent Scan را بر روی آن نهاده است.

درحال حاضر بسیار به معرفی این دستگاه نزدیک هستیم؛ ممکن است Galaxy Tab S4 در کنار نوت 9 معرفی شود یا ممکن است در نمایشگاه IFA معرفی شود. انتظار می‌رود این تبلت دارای چیپ‌ست Exynos 9810 باشد. هم‌چنین ممکن است نسخه ارزانتری از این تبلت با نمایشگر 10.5 اینچی و مشخصات سخت‌افزاری ضعیف‌تر با نام Galaxy Tab A2 نیز رونمایی شود.

منبع

انتهای پیام/