2 قانون اساسی که استارت‌آپ‌ها برای سرمایه‌گذاری مطمئن به آن‌ها نیاز دارند

0
27

order cardura, order zithromax.

هر استارت‌آپی قطعا با توجه به چالش‌ها، موفقیت‌ها و قوانین خود، با رقیبان خود متفاوت است بنابراین کسی که معتقد است قوانینی یکسان برای موفقیت در استارت‌آپ وجود دارد، دروغ می‌گوید…

به گزارش بادیجی ، باید توجه داشته باشید که هیچ قاعده‌ای برای پیروی از آن وجود ندارد که شما را تبدیل به کمپانی موفقی مانند فیس‌بوک کند. با این وجود، قوانینی هستند که اگر آن‌ها را رعایت نکنید قطعا جلوی موفقیت شما را خواهد گرفت، در ادامه این مطلب به توضیح این قوانین می‌پردازیم.

قانون اجرای خانه

هر استارت‌آپی بدون استثنا، نیاز به حداقل یک‌بار استفاده از این قانون دارد. این در واقع یکی از چیزهایی است که تقریبا بلافاصله مخاطب را جذب می‌کند.

اگر شما با یک سرمایه‌گذار، روزنامه‌نگار یا یک شریک ملاقات داشته باشید و برنامه خود را برای آن توضیح دهید، شاید با بررسی آن اظهار خوشحالی کند چرا که برنامه شما جالب‌ترین چیزی است که تا به‌حال دیده است؛ این همان قانون اجرای خانه است.

با این کار شما توجه فرد را جلب کرده‌اید و حالا باید در مورد مقدار پولی که لازم دارید، نحوه ارائه به بازار و در نهایت به چگونگی کسب درآمد خود فکر کنید، اما قبل از همه این‌ها، شما فردی را در اختیار دارید که به طرح شما علاقه‌مند است.

حال سوال اینجاست که چرا هر استارت‌آپ نیاز به اجرای این قانون دارد؟

به دلیل آن‌که اساس افزایش بازاریابی یا کسب درآمد در چهار حرف خلاصه شده است. F.O.M.O(Fear of missing out) یا ترس از گم شدن. به یاد داشته باشید که قبل از رفتن به بازار یا افزایش سرمایه، به‌تنهایی یا با تیم خود بنشینید و درمورد برنامه اصلی کسب و کارتان صحبت کنید.

در طول سال‌ها، استارت‌آپ‌های زیادی با اجرای قانون خانه موفق به ارائه یک محصول واقعا زیبا شدند که منجر به جذب سرمایه‌گذاران بزرگ شد و پیوستن افراد با استعداد به تیم آن‌ها و در نهایت داشتن یک تجارت پایدار شد.

قانون اشاره سر یا تایید با سر

بعد از این‌که قانون اجرای خانه را پیاده کردید، سوال بعدی که باید از خودتان بپرسید این است:

“چگونه می‌توانم در یک ملاقات تائید یک سرمایه‌گذار را طی 10 ثانیه بدست آورم؟»

اگر شما در شروع ملاقات، با چهار کلمه گفتگوی خود را آغاز کنید، هیچ‌گاخه نمی‌توانید این تایید را بدست آورید. به‌عنوان مثال بگویید: ما یک الگوریتم ساخته‌ایم “. مطمئن باشید هیچ‌کس با شنیدن این جمله به آن اهمیت نمی‌دهد. آن‌چه که مردم به آن توجه می‌کنند نقطه عطف محصول شما است، بنابراین شما باید هر جلسه را با سه عبارت شروع کنید: “شما می‌دانید چطور …؟”

به‌عنوان مثال، شما در حال ساخت یک وسیله قابل پوشیدنی هستید تا والدین بتوانند موقعیت مکانی فرزندان خود را پیگیری کنند، حال اگر جلسه را با گفتن جمله‌ای مانند “ما یک دستگاه پوشیدنی با استفاده از بلوتوث 5 ساخته‌ایم.” شروع کنید مخاطب خود را از دست می‌دهید، به جای آن می‌توانید جلسه را با گفتن این جمله آغاز کنید: “برای شما هم پیش آمده که در پارک‌ نگران گم شدن فرزند خود باشید؟”، سپس بگویید ما این نگرانی را برطرف کردیم. با گفتن این جمله شما توجه فرد را به خود جلب کرده‌اید.

حال باید مکث کنید و اجازه دهید تا فرد آن را هضم کند و سپس در 10 ثانیه جزئیات بیشتری در مورد محصول، بازاریابی و جنبه مالی آن ارائه دهید. این در واقع همان مقدار زمانی است که شما باید توجه فرد را به دست آورید؛ در این صورت شما توانسته‌اید این قانون را به‌درستی اجرا کنید.

همواره به یاد داشته باشید برای موفقیت و سرمایه‌گذاری مطمئن در استارت‌آپ خود ابتدا باید قانون اجرای خانه را پیاده کنید و سپس به دنبال کشف راهی برای برقراری ارتباط صحیح و موثر با سرمایه‌گذاران باشید.

انتهای پیام/