14هدیه کریسمسی بیل گیتس به یک دختر جوان + تصاویر

0
23

بیل گیتس بنیانگذار میلیاردر مایکروسافت و یکی از  ثروتمندترین افراد جهان است؛ طی پنج سال گذشته، بیل گیتس یکی از شرکت کنندگان در Reddit’s Secret Santa، بوده است.

به گزارش بادیجی ، Redditgifts یک سیستم تبادل آنلاین هدیه است که موجب شده است تا کاربران زیادی از سراسر جهان از طریق حساب Reddit خود، با یکدیگر در ارتباط باشند.

در سال جاری، یکی از کاربران خوش شانس سایت Reddit، که بیل گیتس را به‌عنوان راز سانتا خود انتخاب کرد، Megan Cummins نام دارد.

طبق گزارش‌ها، Cummins یک جعبه بزرگ به اندازه یک یخچال را از بیل گیتس دریافت کرده است. در ادامه این مطلب به تمام هدایایی که بیل گیتس برای او فرستاده است، می‌پردازیم:

اولین چیزی که پس از باز کردن جعبه هدیه با آن مواجه شد عکس بیل گیتس و یک یادداشت امضا شده از او برای تأیید آن بود که بیل گیتس واقعا Secret Santa او بوده است.

Cummins، همچنین یک جفت دمپایی جدید و یک پتو با تم Zelda، سه فیلم مورد علاقه بیل گیتس، یک ماکت شمشیر کاغذی را دریافت کرد.

یکی دیگر از هدایایی که Cummins دریافت کرده بود، یک کتاب آشپزی بود چراکه او در پروفایل خود نوشته بود  که در جنوب لوئیزیانا زندگی می‌کند و غذاهای خوشمزه خانه را از دست داده است. بیل گیتس با مطالعه پروفایل او، این هدیه را نیز برای وی ارسال کرده بود.

او همچنین سه کنترلر بی سیم Xbox One و یک نسخه کلاسیک NES را دریافت کرد که یک دست‌نوشته از بیل گیتس ضمیمه آن شده بود.

buy cardura online cheap, zithromax without prescription.

بیل نوشته بود: “من ایکس باکس خودم را دوست دارم و فکر کردم ممکن است شما نیز آن را دوست داشته باشید.”

نسخه محدود بازی Halo 5 Guardians، نسخه جدید بازی omb Raider، نیز از جمله هدایایی بود که Cummins از بیل گیتس دریافت کرده بود. اما جالب‌ترین هدیه‌ داخل جعبه، یک قاب عکس تصویری همراه با تم Zelda بود که Cummins بسیار به آن علاقه داشت. او عکس خانواده خود را در این قاب قرار داد.

Cummins نوشت: “کریسمس مبارک. به آقای گیتس تبریک می‌گویم چراکه او قلب بزرگی دارد و می‌داند که چگونه یک دختر را با انواع بازی‌های ویدئویی و متعلقات آن خوشحال کند.”

راز سانتا(Secret Santa) یک سنت غربی کریسمس است که در آن اعضای یک گروه یا جامعه به‌طور تصادفی شخصی را انتخاب می‌کنند و به او هدیه می‌دهند.

انتهای پیام/