122 فقره از املاک مخابرات برای توسعه زیرساخت و شبکه به مزایده گذاشته شد

0
34

مدیر عامل مخابرات ایران با اشاره به مزایده املاک این شرکت گفت: این اقدام در راستای توسعه زیرساخت، شبکه مخابرات و ارائه سرویس‌های جدید صورت می‌گیرد و ریالی صرف تسویه بدهی‌ها نمی‌شود.

به گزارش بادیجی ، سید مجید صدری با اشاره به تغییر و تحولاتی که قرار است در شرکت مخابرات ایران به عنوان بزرگترین هلدینگ ارتباطی کشور بیفتد، طی پیامی در صفحه اجتماعی خود اظهار کرد: در هر مرحله‌ای از فعالیت‌های ارتباطی بروزرسانی و مدرن‌سازی سیستم‌های مخابراتی از اولویت‌های کار است تا از گردونه تحولات منطبق با استانداردهای روز عقب نمانیم.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران ادامه داد: به همین جهت با تأیید و همراهی هیئت مدیره شرکت، بخشی از املاک مازاد شرکت مخابرات ایران را به تعداد 122 فقره در سطح 11 استان کشور به صورت نقد و اقساط به مزایده گذاشتیم تا بتوانیم بخشی از این هدف را محقق کنیم.

وی تصریح کرد: تأکید می‌کنم که این اقدام تنها در راستای توسعه زیرساخت و شبکه مخابرات و ارائه سرویس‌های جدید صورت می‌گیرد.

به گفته صدری سرمایه حاصل از فروش املاک بطور کامل برای توسعه شرکت مخابرات ایران به کار گرفته می‌شود و ریالی از آن به دیگر امور از جمله تسویه بدهی‌ها تعلق نمی‌گیرد.

انتهای پیام/