10 ابزار کاربردی برای سامان‌دهی و افزایش فالوورهای‌ اینستاگرام

0
53

هر کسب و کاری که به‌دنبال موفقیت است، باید بر افزایش برند خود در رسانه‌های اجتماعی تمرکز کند چراکه رقابت‌ در این زمینه بسیار تنگاتنگ است؛ اینستاگرام به‌عنوان یک پلت‌فرم اجتماعی توجه هر دوی مصرف‌کنندگان و برندهای تجاری را به خود جلب کرده است.

به گزارش بادیجی ، کسب و کار برای رقابت اغلب نیاز به تولید محتوا دارد و از سوی دیگر برای ماندگاری باید تا جای ممکن ادامه این روند آسان شود. در ادامه 10 را به شما معرفی می‌کنیم که با استفاده از اینستاگرام می‌توانند در افزایش فروش و جذب فالورهای بیشتر به شما کمک کنند.

ViralUpgrade

ViralUpgrade یک پلت‌فرم رشد برای برندها و افراد موثر در شبکه‌های اجتماعی است. درواقع یک دستیار حساب کاربری که پیشرفت حساب شما را بر عهده دارد، به شما اختصاص داده می‌شود. این دستیاران با مخاطب هدف خود ارتباط برقرار می‌کنند، و هدف اصلی آن‌ها افزایش ترافیک و فروش وب‌سایت شما است. شما اطلاعاتی درمورد جمعیت‌های مورد نظر خود را از طریق گزینه‌ ابزار هدفمند ارائه می‌دهید و سپس کاربران گزارش‌های هفتگی از جزئیات رشد حساب را از کاربران دریافت می‌کنید.

Hootsuite

اینستاگرام در حال حاضر امکان مدیریت پست از طریق ابزار شخص ثالث را فراهم کرده است، بنابراین برنامه‌ریزی محتوای اینستاگرام از طریق Hootsuite آسان است. کافی است کپشن‌های موردنظر برای پست را بنویسید و در صورت نیاز محتوای ویدئویی خود را به آن‌ها ضمیمه کنید و در نهایت یک تاریخ را انتخاب کنید تا در زمان مشخص شده منتشر شوند. علاوه‌بر این، Hootsuite ابزارهایی برای نظارت بر فعالیت‌ها، پیگیری کاربران و اندازه‌گیری عملکرد را از طریق تجزیه‌و‌تحلیل اطلاعات ارائه می‌دهد و همچنین با توانایی همکاری و اختصاص مسئولیت به اعضای خاص تیم، اجازه می‌دهد تا حساب‌های اینستاگرام توسط چندین نفر در یک زمان مدیریت شود.

Yotpo

مصرف‌کنندگان اغلب تصاویری از محصولات خریداری شده را در اینستاگرام منتشر می‌کنند. این روش در واقع یک نوع بازاریابی حرفه‌ای است و چیزی معتبرتر از آن وجود ندارد. Yotpo، ابزاری است که به‌وسیله جمع‌آوری پست‌های مربوطه امکان دسترسی به این مارک‌ها را فراهم می‌کند و همچنین با فراهم کردن قابلیت Shop Now در اینستاگرام، به کاربران اجازه می‌دهد تا به‌راحتی به محصولات موردعلاقه خود دسترسی داشته باشند. با Yotpo، کسب و کارها قادرند تا حساب‌های اینستاگرام خود را به بازار عرضه کنند.

Sprout Social

اغلب کسب‌و‌کارها میزان موفقیت خود در اینستاگرام را از طریق تعداد لایک‌ها، کامنت‌ها و فالوورهای خود می‌سنجند. Sprout Social، به برندها اجازه می دهد تا داده‌های مربوط به عملکرد خود را در دوره‌های زمانی خاص و بین پست‌های فردی بررسی کنند.

Iconosquare periactin online, buy lioresal.

با وجه به قرت نفوذ بالای اینستاگرام، استخراج اطلاعات مورد نیاز برای تجزیه‌وتحلیل عملکرد بازاریابی در کنار مفید بودن می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. نظرات و لایک‌ها یک ویژگی کمی است، اما عبور از صدها یا هزاران پست فردی برای پیدا کردن آن‌ها می‌تواند وقت‌گیر باشد.

Iconosquare یک راه حل ساده را فراهم می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد تجزیه و تحلیل دقیق اینستاگرام را مشاهده کنند، همه نظرات را در چندین حساب پیگیری کنند، مجموعه محتوا و برنامه‌ریزی برای پست‌ها را سازماندهی کنند. این برنامه همچنین دارای یک موتور جستجو اینستاگرام است.

Repost

می‌خواهید یک تصویر از محصول خود را به اشتراک بگذارید، اما حق قانونی خود را برای آن تصاویر ندارید؟ Repost این مشکل را با اجازه دادن به کاربران برای ارسال محتوای در حین دریافت اعتبار، فراهم می‌کند. اکنون کسب‌وکارها می‌توانند برای معرفی موثر برند خود با انتشار محتوا از چندین منبع به هدف خود برسند.

Social Insight

تعامل با فالوورها در اینستاگرام می‌تواند دشوار باشد. Social Insight، اجازه می‌دهد تا زمانی‌که پست‌های مربوط به کسب‌و‌کار در زمان‌های خاص برنامه‌ریزی می‌شوند، پیروان را سازماندهی و مدیریت کنند و از همه مهمتر، بر تعاملات فالوورها نظارت کنند. این ابزار همچنین دسترسی کاربران به تجزیه‌و‌تحلیل داده‌ها را فراهم می‌کند که می‌تواند برای تنظیم استراتژی‌های بازاریابی مورد استفاده قرار گیرد.

Wordswag

در یک پلت‌فرم بصری مانند اینستاگرام، بهترین روش جلب توجه انتشار محتوای جذاب است. Wordswag، ابزاری است که با اضافه کردن تایپوگرافی‌های مختلف به تصاویر به ایجاد محتوا کمک می‌کند. استفاده از آن بسیار ساده است؛ کافی است متن موردنظر را تایپ کنید و روی گزینه Save & Close ضربه بزنید تا از میان سبک‌های ارائه شده یکی را به دلخواه انتخاب کنید. بسیاری از برندها هنوز هم  اینستاگرام خود را از طریق دستگاه تلفن همراه خود مدیریت می‌کنند، بنابراین برنامه‌هایی مانند این می‌توانند بسیار راحت باشند.

Soldsie

ارائه لینک در بیو، یک عبارت مشترک در بسیاری از صفحات اینستاگرام است. اما با گذشت زمان، ممکن است که این لینک تغییر کند یا حتی کاملا حذف شود که این وضیت باعث سردرگمی فالوورها شده و از دسترسی به آن‌چه که می‌خواند باز می‌مانند.

Soldsie، یک صفحه وب سفارشی را به کاربران ارسال می‌کند. به‌عنوان مثال، فروشگاه‌های تجارت الکترونیک می‌توانند به یک لیست از محصولات برای فروش پیوند دهند، در حالی‌که وبلاگ‌ها ممکن است به یک مقاله محبوب جدید لینک شوند، این ابزار به کسب‌و‌کارها اجازه می‌دهد تا لایه‌های دیگری از اطلاعات مربوطه را در پروفایل‌های اینستاگرام خود بدون ایجاد هیچ‌گونه سردرگمی برای کاربران وارد کنند.

SocialRank

همراهی با کاربران در اینستاگرام یک وظیفه بسیار سخت است. برای کسب‌و‌کارهایی با پیوندهای بزرگ، این برگه برای مشاهده پیروان خاص کمی استفاده می شود. SocialRank یک موتور جستجوگر برای یافتن بیشترین پیروان محبوب، با ارزش و متعهد در اینستاگرام است و یک کار ضروری و در عین حال آسان برای کسب‌وکارها است. دانستن این‌که چه کسی برند شما را در اینستاگرام دنبال می‌کند یک نکته کلیدی است چراکه شما همیشه باید با مشتریان ثابت خود آشنا باشید.

انتهای پیام/