۸۳ درصد فضاهای کاری سازمانی مبتنی بر خدمات ابری

0
12

66 درصد متخصصان IT در شرکت‌ها و سازمان‌ها امنیت را مهم‌ترین دغدغه برای سازگاری استراتژی‌های کسب‌وکار با فضای ابری می‌دانند.

به گزارش بادیجی ، در این تحقیق و مطالعه بیش از 300 مدیر IT شرکت‌های بزرگ حهان حضور داشتند و کارشناسان بر پایه آن اعلام کردند 63 درصد سازمان‌ها تصمیم دارند طی سال 2018 میلادی فعالیت‌های خود را به فضای پردازش ابری انتقال دهند؛ ضمن آنکه اذعان داشتند در این میان، سرویس‌های پردازش ابری عمومی، بهترین گزینه از نظر آنها محسوب می‌شود.

همچنین مشخص شد 66 درصد متخصصان IT در شرکت‌ها و سازمان‌ها امنیت را مهم‌ترین دغدغه برای سازگاری استراتژی‌های کسب‌وکار با فضای ابری می‌دانند.

کارشناسان همچنین تصریح کردند بیش از 50 درصد متخصصان فناوری در سازمان‌های مختلف بر این باورند که هوش مصنوعی و سیستم‌های یادگیری ماشینی، مهم‌ترین نقش را در فرآیند سازگاری با خدمات پردازش ابری ایفا می‌کنند و از این رو، در سال 2020 میلادی بیش از 67 درصد فرآیند سازگاری فعالیت‌های سازمانی با فضای پردازش ابری مبتنی بر سیستم‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی انجام می‌شود.

طبق گزارش نهایی منتشر شده از سوی این مرکز تحقیقاتی، 83 درصد فضاهای کاری در سازمان‌ها در سال 2020 میلادی مبتنی بر فضای پردازش ابری مورد استفاده قرار می‌گیرند و در این میان پیش‌بینی شده است 41 درصد فضاهای کاری در ابتدای دهه سوم از هزاره سوم مبتنی بر خدمات ابری عمومی باشند.

انتهای پیام/