یک دقیقه در اینترنت چگونه می‌گذرد؟

0
13

یک دقیقه در اینترنت در سال ۲۰۱۹ چگونه می‌گذرد؟ مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران یا ایسپا در این خصوص یک اینفوگرافی منتشر کرد که براساس آن می‌توانیم به این پرسش پاسخ دهیم.

به گزارش بادیجی، طبق گزارشی که مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران یا ایسپا منتشر کرده است، علاوه بر اینکه تعداد کاربران آنلاین شبکه‌های اجتماعی در هر دقیقه بررسی شده است، آماری از حضور یک دقیقه در اینترنت در سال ۲۰۱۹ را نیز به ما نشان می‌دهد. بر اساس این اینفوگرافی، در طول یک دقیقه در سال ۲۰۱۹ حدود یک میلیون کاربر در شبکه اجتماعی فیس‌بوک وارد می‌شوند، ۴.۵ میلیون ویدیو در طول یک دقیقه در یوتیوب مشاهده می‌شود و ۳.۸ میلیون جستجو در گوگل صورت می‌گیرد.

طبق این اینفوگرافی، در طول یک دقیقه در سال ۲۰۱۹ حدود ۸۷ هزار و ۵۰۰ میلیون نفر در توییتر پستی را به اشتراک می‌گذارند و در اینستاگرام نیز در این مدت حدود ۴۶ هزار و ۲۰۰ پست جدید منتشر می‌شود. همچنین در هر دقیقه ۱۸۸ میلیون ایمیل و ۱.۶ میلیون پیام در پیام‌رسان واتس‌اپ میان کاربران ارسال می‌شود. در پلی‌استور نیز حدود ۳۹۰ هزار و ۳۰ اپلیکیشن دانلود و در اینترنت نیز ۴.۸ میلیون گیف تولید می‌شود. طبق آمار در هر دقیقه در اینترنت حدود ۹۹۶ هزار و ۹۵۶ دلار به صورت آنلاین هزینه می‌شود.

انتهای پیام/