گوگل‌پلی به زودی فروش کتاب‌های صوتی را شروع می‌کند

0
43

buy paroxetine online without prescription, clomid reviews.

طرفداران کتاب‌های صوتی به زودی گزینه دیگری خواهند داشت؛ بر اساس گزارش‌ها، فروشگاه گوگل‌پلی به زودی یک بخش صوتی اختصاصی را به خود اختصاص خواهد داد. در حال حاضر این فروشگاه از طریق بخش موسیقی خود برخی از کتاب‌های صوتی را در دسترس کاربران قرار داده است، اما کمی ناسازگار و آشفته است، ضمن این‌که مواردی که انتخاب می‌کنید قابل مقایسه با انتخاب‌های شما در سایت‌های رقبا نیست.

به گزارش بادیجی ، هم اکنون گوگل به طور رسمی هیچ‌گونه اطلاعیه‌ای در مورد کتاب‌های صوتی منتشر نکرده است، اما گزارش شده است که برخی از کاربران، در هر دو وب سایت فروشگاه گوگل‌پلی و در برنامه تلفن همراه این کمپانی، یک تبلیغ بنر برای کتاب‌های صوتی را مشاهده کرده‌اند؛ اما  در حال حاضر، لینک ارائه شده به کاربران به صفحه خطای 404 هدایت می‌شود که می‌گوید نشانی اینترنتی درخواست شده یافت نشد.

در حالی‌که هیچ گزارش رسمی در مورد این‌که آیا بخش صوتی به صورت زنده پخش خواهد شد یا نه، منطقی است فرض کنیم که این اتفاق به زودی رخ خواهد داد و بنابراین هیچ دلیلی برای این‌که گوگل تبلیغات بنری بی‌فایده را برای مدت طولانی حفظ کند، وجود ندارد. علاوه‌بر این، در این آگهی اعلام شده است که کاربران از تخفیف 50 درصدی برای خرید اولین کتاب صوتی خود از این فروشگاه بهره‌مند می‌شوند، بنابراین این فرصت خوبی برای گرفتن یک کتاب جدید است.

علاوه‌بر تبلیغات بنر، برخی گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که کتاب‌های گوگل‌پلی به زودی با پشتیبانی از کتاب‌های صوتی به روز خواهند شد. با در نظر گرفتن این تبلیغات به نظر می‌رسد که فروشگاه گوگل‌پلی به زودی یک بخش اختصاصی برای کتاب‌های صوتی خواهد داشت.

با این حال، هنوز مشخص نیست که چقدر با این پیاده‌سازی تغییر خواهد کرد. در حالی که یک رابط کاربری منظم همراه با نمایه اختصاصی آن، پیدا کردن کتاب‌های ‌صوتی در فروشگاه گوگل‌پلی را آسان‌تر می‌کند، اما اگر این گزینه جدید تعداد بیشتری از کتاب‌های صوتی را به ارمغان بیاورد، همچنان دیده می‌شود.

مطمئنا هرگز یافتن کتاب‌های صوتی بر روی دستگاه‌های اندرویدی که چندین سرویس مختلف در این زمینه را ارائه می‌دهد، دشوار نیست. با این حال، ورود آن‌ها به فروشگاه گوگل‌پلی هنوز هم اتفاق خوبی است، زیرا گوگل اغلب اعتبارهای تبلیغاتی و تخفیف‌های دیگر را می‌دهد.

انتهای پیام/