گلکسی اس ۸ و کسب نمره رکوردشکن ۲۰۵ هزار در بنچمارک آنتوتو

0
83

بنابر گزارش ها، موبایل گلکسی اس ۸ سامسونگ با شماره مدل SM-G950 شناخته می شود. اخیراً ویدیویی در فضای مجازی رویت شده که پرچمدار آتی سامسونگ را هنگام ثبت نمره استثنایی ۲۰۵,۲۸۴ در بنچمارک آنتوتو نمایش می دهد. در این صورت، گلکسی اس ۸ بالاتره نمره این پایگاه داده را به خود اختصاص می دهد و از آیفون ۷ اپل با نمره ۱۸۱ هزار پیشی می گیرد. قدرتمندترین موبایل اندرویدی نیز تا به امروز OnePlus 3T با چیپست اسنپدراگون ۸۲۱ و نمره ۱۶۲ هزار بوده است.

تفاوت فاحش میان امتیاز وان پلاس ۳T و امتیاز کسب شده از سوی گلکسی اس ۸، به خوبی برتری چیپست اسنپدراگون ۸۳۵ یا اگزینوس ۸۸۹۵ را در برابر چیپست نسل قبل نمایش می دهد.سال گذشته، گلکسی اس ۷ به همراه اسنپدراگون ۸۲۰ به دست کاربران چینی و آمریکایی رسید و در مناطق دیگر، همراه اگزینوس ۸۸۹۰ عرضه شد.

سامسونگ در حال حاضر برای رونمایی گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس در تاریخ ۲۹ مارس (۹ فروردین ماه) طی مراسمی در نیویورک آماده می شود. با این همه، تاریخ رسمی عرضه دستگاه، ۲۸ آوریل (۸ اردیبهشت ماه) خواهد بود. دلایل گوناگونی می توان برای این تصمیم سامسونگ آورد. پیش از هر چیز، کره ای می خواهند از همه مطمئن باشند تا حوادث گلکسی نوت ۷ تکرار نشود و از طرف دیگر تاخیر یک ماهه در عرضه، به کوالکام و سامسونگ در تولید چیپ های ۱۰ نانومتری کمک خواهد کرد.