کفش‌هایی که جایگزین اتومبیل‌های خودران می‌شوند!

0
43

شرکت نیسان کفش‌های خودرانی را تولید خواهد کرد که می‌توانند خودشان را پارک کنند! این شرکت اخیرا یک سیستم برای دمپایی یا کفش‌های خودران خود در ورودی یک مسافرخانه سنتی ژاپنی طراحی کرده است که با استفاده از آن کفش‌ها؛ خود را در جای مناسب قرارمی‌دهند. در عین حال که این اقدام نیسان برای مسافران لذت‌بخش است؛ تکنولوژی رانندگی نیمه مستقل آن را به بازار عرضه می‌کند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این کفش‌ها چگونه کار می‌کنند، در ادامه به توضیح این مطلب نیز می‌پردازیم:

cardura online, acquire zithromax.
به گزارش بادیجی ، هر دمپایی به دو چرخ کوچک، یک موتور و سنسورهایی که به وسیله تکنولوژی پروپیلت نیسان در کف لابی چوبی تعبیه شده‌اند، مجهز شده است. این غول خودرو همچنین سیستمی را طراحی کرده است که مهمانان و مسافران می‌توانند بدون هیچ‌گونه ترس از کفش‌های خودران در سراسر طبقات استفاده کنند.

البته تاکنون هیچ صحبتی در مورد این‌که آیا آن‌ها در حال کار کردن بر روی این تکنولوژی هستند یا نه، نشده است. پارک ProPILOT در شهر پر رفت‌و‌آمد Hakone، و در حدود 50 مایلی جنوب غربی توکیو واقع شده است. این مکان در نگاه اول، مانند یک مسافرخانه سنتی ژاپنی به نظر می‌رسد. دمپایی‌ها به صورت منظم در فضای باز و در جایی که مهمان‌ها کفش‌های خود را درمی‌آورند، قرار می‌گیرند. اتاق‌های تاتامی با صندلی‌های کم و بالشتک‌های کف برای نشستن مبله شده‌اند.

نیسان می‌گوید هدف از این کار این بود که “مهمانان را سرگرم کند و حجم کار کارکنان را کاهش دهند”، اما به نظر می‌رسد هدف از این کار به فروش رساندن نسل محصولات تمام الکتریکی و نیمه مستقل Leaf نیسان در سال 2018 باشد که در اواخر سال گذشته منتشر شد. همچنین، سخنگوی نیسان در گفتگو با یک خبرگزاری گفت: “دمپایی‌های خودران به منظور افزایش آگاهی از فناوری‌های خودکار رانندگی و پتانسیل بالقوه برنامه‌های کاربردی غیر خودران ارائه شده‌اند.”

Leaf اولین نیسان است که تکنولوژی کمک راننده ProPilot را به بدست می‌آورد و از این طریق اجازه می‌دهد تا نیسان بتواند در یک  روز این تجربه را کسب کند. در حال حاضر، این در درجه اول دستگاهی است که شما را در مسیر خود نگه می‌دارد و با کنترل انطباقی کار می‌کند تا فاصله‌ای راحت و ایمن از ماشین در مقابل شما را حفظ کند.

در حالی‌که ما منتظر می‌مانیم تا خودروهای خودران وارد بازار شده و کار خود را شروع کنند، می‌توانیم دمپایی و بالش‌هایی که در اطرافمان حرکت می‌کنند را ببینیم.

انتهای پیام/