کاهش چشم‌گیر قیمت سهام توئیتر

0
31

پس از افتتاح بازار در روز چهارشنبه، قیمت سهام توئیتر به قیمت 15.69 دلار کاهش یافته است. قیمت سهام شبکه اجتماعی توئیتر در سه ماهه دوم سال جاری، به دلیل شکست در تکنولوژی‌ها دوباره کاهش یافته است و میلیون‌ها کاربر قادر به استفاده از این وب سایت نیستند.

به گزارش بادیجی ، این شبکه اجتماعی در روز سه شنبه در انگلستان و در سراسر اروپا به دلیل بروز  یک سری نقص فنی، وقفه‌ها و قطعی‌های ناگهانی دچار مشکل شد و این شرکت برای اولین بار در تاریخ خود با افت قیمت سهام مواجه شد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که اتفاقات اخیر موجب شد تا این کمپانی سهام خود را به قیمت زیر 17 دلار به فروش برساند. این شبکه‌اجتماعی پرطرفدار در روز سه شنبه اعلام کرد که از مشکلات به وجود آمده آگاه است و برای حل این مسئله تلاش می‌کند.

افت سهام سه ماهه IPO این شرکت در نوامبر 2013، با شیب تندی به 26 دلار در هر سهم رسید. خدمات ویژه IPO، به سهام‌داران توئیتر کمک می‌کند تا در طول زمان، اوراق بهادار خود را متعادل کنند.

آرون کسلر(Aaron Kessler)، تحلیلگر ریموند جیمز که یک شرکت خدمات مالی متمرکز بر ارائه توصیه‌های قابل اعتماد و مناسب برای افراد و موسسات است، گفت: “فیس‌بوک و اینستاگرام باید منتظر کاربران جدید خود باشند و این موضوعی است که توئیتر از آن غافل شده است.”

از طرف دیگر شبکه اجتماعی فیس‌بوک شاهد افزایش چشم‌گیر در ارزش سهام خود بوده است و در حال حاضر سهام این کمپانی در حدود 90 دلار معامله می‌شود.

order periactin online cheap, lioresal without prescription.
جک دورزی(Jack Dorsey)،موسس توئیتر، که پس از استعفای دیک کاستولو(Dick Costolo) از تابستان گذشته در سمت مدیر عامل این شرکت فعالیت خود را آغاز کرد، گفت در ماه ژوئیه سال 2015 از افزایش رشد مخاطبان رضایت ندارد.

وی همچنین گفت که توئیتر باید سرویس‌ خود را برای ارائه ارزش به سهام‌داران ساده‌سازی کند.

انتهای پیام/