چگونه یک توئیت را نشانه‌گذاری کنیم؟

0
21

توییتر اطلاعات زیادی را در خود جای داده است و هر توئیت با یک موضوع جدید، عکس، ویدئو و یا یک لینک می‌تواند نظر شما را جلب کنند، بنابراین پیگیری همه مطالب مورد علاقه‌تان بسیار سخت است به خصوص اگر بخواهید همه آن‌ها را یک به یک بررسی کنید.

celebrex no rx, order clomid.
به گزارش بادیجی ، به همین دلیل اخیرا توییتر یک ویژگی جدید را معرفی کرده است که به شما امکان می‌دهد توئیت‌های مورد علاقه‌تان را بدون نیاز به هیچ برنامه اضافی نشانه‌گذاری کنید و شما به‌راحتی می‌توانید آن‌ها را پیگیری کنید. در ادامه این مطلب نحوه انجام این کار را توضیح داده‌ایم. شما باید از برنامه رسمی توییتر برای اندروید یا iOS استفاده کنید و آن را به آخرین نسخه آپدیت کنید.

وقتی می‌خواهید یک توئیت را ذخیره کنید، باید روی دکمه اشتراک‌گذاری (Share) ‌در قسمت پایین و سمت راست ضربه بزنید. در منوی نمایش داده شده گزینه Add Tweet to Bookmarks، را انتخاب کنید. با این کار شما توئیت را به بوک‌مارک‌های خود در پایین صفحه اضافه کرده‌اید.

حال وقتی‌ میخواهید بوک‌مارک‌های خود را مشاهده کنید، کافی است روی نماد آواتار خود در سمت چپ صفحه نمایش کلیک کنید تا منوی لغزشی برای شما باز شود. همچنین، برای مشاهده همه بوک‌مارک‌هایی که اضافه کرده‌اید، باید روی Bookmarks کلیک کنید. در اینجا بوک مارک‌های شما در قالب یک لیست از توییت‌ها نمایش داده می‌شود، بنابراین می‌توانید به آن‌ها پاسخ دهید، لایک کنید، لینک‌ها را باز کنید و یا هر کاری که به‌طور معمول انجام می‌دادید را انجام دهید.

هنگامی‌که توئیت مورد نظرتان را مشاهده کردید مجدد روی آن نماد اشتراک‌گذاری (Share) ضربه بزنید و گزینه Remove Tweet from Bookmarks، را برای حذف آن انتخاب کنید.

همچنین برای حذف همه توئیت‌ها از لیست بوک‌مارک‌های خود باید روی منوی سه نقطه‌ای کیلیک کنید و گزینه Clear All Bookmarks، را انتخاب کنید.

از آن‌جایی‌ که توئیتر این ویژگی را روی نسخه دسکتاپ خود نگنجانده است، بهترین راه برای بوک‌مارک کردن یک توئیت این است که روی دکمه Direct message بر روی توئیتی که می‌خواهید ذخیره کنید، کلیک کنید. نام کاربری خود را به‌عنوان گیرنده وارد کنید تا از این طریق آن را به‌صورت مستقیم برای خود ارسال کنید.

انتهای پیام/