چگونه گوشی آیفون کارکرده را از نو تشخیص دهیم؟

0
37

اگر از جمله طرفداران اپل هستید و می‌خواهید یک گوشی جدیدتری را خریداری کنید، می‌توانید با یک بررسی سریع اطمینان حاصل کنید که یک مدل نو را خریداری کرده‌اید و کلاهبرداران بازار تلفن همراه، یک دستگاه مرمت شده یا تعویض شده را به شما نفروخته‌اند.

به گزارش بادیجی ، شاید بتوانید در هنگام خرید دستگاه را از نظر ظاهری بررسی کنید اما قطعا نمی‌توانید تصور کنید که مالک فعلی آن را فقط با نگاه خریداری کرده است؛ ممکن است فروشنده قصد دارد تا یک مدل بازسازی شده و یا تعویضی زا به شما بفروشد.

مطمئنا، دانستن تاریخچه استفاده دستگاه در مورد آیفون دست دوم ممکن است تصمیم خرید شما را تغییر دهد و یا حداقل می‌تواند در خرید گوشی با قیمت مناسب‌تر و منصفانه کمک کند.

آیا گوشی آیفون شما کارکرده است ؟ buy paroxetine, buy dapoxetine.

خوشبختانه، برای تشخیص وضعیت نو یا کارکرده بودن گوشی‌های آیفون یک روش آسان وجود دارد. کافی است به قسمت تنظیمات (Settings) رفته و از بخش General، گزینه Model را انتخاب کرده و عبارتی که مقابل آن نوشته شده است را بررسی کنید.

شما باید به‌طور ویژه به اولین حرفی که در این قسمت نوشته شده است توجه کنید چراکه کلید سوالات شما اینجاست. اگر این عبارت با حرف M، شروع شده باشد به این معنی است که دستگاه شما نو و جدید است. حرف F، نشان‌دهنده مرمت شده یا تعمیری بودن گوشی است. حرف N نشان‌دهنده تعویضی بودن آن و حرف P، نشان‌دهنده شخصی بودن آن است.

بنابراین اگر شما یک شماره مدل مانند FQCP2LL/A یا NLY72LL/A را مشاهده کنید، بهتر است از اهرم مذاکره برای خرید با قیمت منصفانه و بهتر استفاده کنید و یا کلا معامله را دور بزنید و از آن صرف نظر کنید.

انتهای پیام/