چگونه حساب کاربری را با استفاده از نوار منو Mac تغییر دهیم؟

0
18

buy paroxetine online without prescription, clomid reviews.

اگر شما از یک رایانه Mac به صورت مشترک استفاده می‌کنید، جا‌به‌جایی بین حساب‌های کاربری می تواند یک فرآیند سریع و آسان باشد؛ البته اگر از ویژگی سوئیچینگ سریع که با تمام رایانه‌های Mac استفاده می‌کنید، کمک بگیرید.

به گزارش بادیجی ، اگر شما قبلا چندین حساب کاربری را برای ورود به کامپیوتر ایجاد نکرده‌اید، این ویژگی به‌طور پیش‌فرض غیر فعال شده است. اگر بیش از یک نمایه کاربری ایجاد شده باشد، باید قبلا آن را فعال کرده باشید.

چگونگی فعال کردن جا‌به‌جایی سریع حساب کاربری در Mac

اگر شما سیستم خود را خاموش کرده‌اید یا اگر گزینه‌ای برای تغییر پروفایل در نوار منو نداشته باشید، دسترسی به این قابلیت یک فرایند آسان چهار مرحله‌ای است که در ادامه این مطلب آن را توضیح خواهیم داد.

نحوه کار:

برای انجام این کار در مرحله اول باید به قسمت تنظیمات (System Preferences) رفته و سپس گزینه Users & Groups را انتخاب کرده و در صفحه باز شده Login Options را انتخاب کنید. حال باید روی نماد قفل در گوشه سمت راست پایین کلیک کنید تا بتوانید تنظیمات خود را تغییر دهید. در این مرحله از شما خواسته می‌شود تا رمز عبور کاربری خود را وارد کنید.

در این‌جا باید تیک گزینه Show fast user switching menu as را فعال کنید.

شما می‌توانید یکی از سه گزینه موجود در مورد نحوه نمایش در نوار منو را انتخاب کنید که شامل نام کامل (Full Name)، نام حساب (Account Name) یا نماد (Icon) است.

پس از فعال یکی از عناوین ذکر شده، شما باید آن را در نوار منو خود ببینید. هنگامی‌که روی آن کلیک می‌کنید، می‌توانید به سرعت بین حساب‌های مختلف اضافه شده به کامپیوتر خود جا‌به‌جا شوید.

همچنین، حتی اگر فقط یک حساب کاربری و نمایه مهمان را فعال کنید، اکنون می‌توانید به راحتی بین دو پروفایل موجود جا‌به‌جا شوید. وقتی روی نام نمایه دیگر کلیک می‌کنید، از شما خواسته می‌شود تا گذرواژه خود را وارد کنید.

توجه داشته باشید که اگر حساب یک رمز عبور نداشته باشد، کامپیوتر شما بلافاصله به پروفایل موردنظر منتقل می‌شود. با این وجود اگر این ویژگی را فعال نکنید، تغییر پروفایل‌ها نیازمند این است که ابتدا از نمایه خود خارج شوید تا به صفحه ورود به سیستم Mac بازگردید.

انتهای پیام/