چرا آنلاین بودن یک ویژگی برای تبلیغات در عصر دیجیتال است؟

0
83

در حالی که ویدئوهای اینترنتی همچنان پوشش خود را افزایش می‌دهند، تبلیغات تلویزیونی به دست فراموشی سپرده می‌شوند؛ اکثر جوانان دیگر تلویزیون تماشا نمی‌کنند چون به YouTube، Netflix و سایر منابع دسترسی دارند. به این ترتیب، تبلیغ کنندگان به‌طور فعال در حال انتقال بودجه از تلویزیون به بخش‌های دیجیتال هستند.

به گزارش بادیجی ، ما قصد داریم در این مطلب به سوالات زیر بپردازیم:

چرا تبلیغات ویدئویی مرسوم به جای تلویزیون جایگزین می‌شود؟

چه کسی این تغییر را هدایت می‌کند؟

مهمتر از این چگونه شرکت‌ها می توانند با چهره در حال تغییر روزافزون تبلیغات در این عصر دیجیتال سازگار شوند؟

آمارها واضح است؛ تبلیغات تلویزیونی شکست خورده‌اند

آنچه که “دنیای قدیم” همیشه از آن هراس داشت، درست پیش چشم ما اتفاق می‌افتد زیرا نفوذ دیجیتال از همه جهات از تلویزیون فراتر رفته است. در سال 2016، درآمد ایالات متحده از تبلیغات دیجیتال با مبلغ 72.5 میلیارد دلار، برای اولین بار بیش از درآمد حاصل از تلویزیون با مبلغ 71.3 میلیارد دلار بود. این روند جهانی کاملا آشکار است و سهم تبلیغات در کانال‌های دیجیتال همچنان در حال رشد است در حالی‌که همین سهم در تلویزیون رو به کاهش است.

نسل جوان چیزی برای تبلیغات سنتی ندارند

جوانان هنوز تلویزیون تماشا می‌کنند اما به نظر می‌رسد که بدون آن کار می‌کنند؛ فقط 36 درصد از مصرف کنندگان متوجه شدند که نمی‌توانند بدون یک صفحه تلویزیون کار کنند.

در همین حال، 67 درصد نمی‌توانند زندگی خود را بدون یوتیوب تصور کنند و 51 درصد زندگی را بدون Netflix بی‌معنی می‌دانند.

همان مخاطب به میزان 2.5 برابر ویدیوهای اینترنتی را بیشتر از تلویزیون سنتی تماشا می‌کند. برای مصرف‌کننده، تلویزیون یک بیلبورد تبلیغاتی است که اطلاعات عمومی را انتقال می‌دهد و اینترنت بار دیگر در این‌جا غالب است.

اگر تبلیغات در رسانه‌های اجتماعی یا یوتیوب توجه بیننده را به خود جلب کند، می‌توانیم با اطمینان بگوییم که بیننده آن را به یک دلیل دیده است، زیرا وی بخشی از یک مخاطب است که تبلیغ‌کننده علاقه‌مند به آن است. علاوه‌بر این، اولویت با تبلیغات ویدئویی است چراکه نسل جوان به دلیل تماس سریع با گوشی‌های هوشمند همراه با دسترسی سریع به اینترنت، به‌سرعت در حال استفاده از آن است.

وبلاگ‌های سنتی و ویدئویی عاقلانه از نفوذ خود استفاده می‌کنند

وبلاگ‌های ویدئویی در مبارزه با تلویزیون، نیمه سنگین اینترنت هستند. آن‌ها رهبران عقاید بی‌قید و شرط برای نسل جوان و به‌طور متوسط ​​افراد با مشکلات مشترک هستند که در مورد موضوعات آشنا با یکدیگر صحبت می‌کنند. وبلاگ‌های ویدیویی یک راه تضمین تبلیغاتی برای رسیدن به مخاطبان هدف هستند و نتایج آن‌ها نیز قابل پیش‌بینی است. مشتریان تجربه خود را در مورد استفاده از محصول به اشتراک می‌گذارند، و بر خلاف تلویزیون سنتی، چنین تبلیغاتی غافلگیر کننده و ناخوشایند نیستند. علاوه‌بر این، حتی کار با 10 کانال ویدئویی بسیار ارزان‌تر از تبلیغات تلویزیونی است.

ترویج محتوای بومی بسیار سودآورتر از تبلیغات سنتی است

در حال حاضر، بازده سرمایه‌گذاری فیلم‌های آنلاین 77 درصد بیشتر از پخش تلویزیونی است. این بدان معنی است که موانع موجود برای ورود به بازار به‌میزان قابل توجهی کاهش یافته است. در حال حاضر ورود به این بخش برای همه، نه فقط شرکت‌های بزرگ، بلکه کسانی که قبلا نمی‌توانستند وارد بازار شوند، به‌طور فعال باز است. امروزه روند اصلی تبلیغات بومی از طریق رهبری افکار است. مشترکین تبلیغات بومی ویدیویی را در یک تصویر مثبت مشاهده می‌کنند، به‌طوری که آن‌ها به‌طور واضح به تبلیغات واکنش نشان می‌دهند.

اما در حال حاضر سؤال اصلی برای تبلیغ‌کنندگان این است که آیا باید به‌دنبال پلتفرم‌های دیگری برای جایگزین کردن تبلیغات بومی باشند؟ راه‌های مختلفی وجود دارد؛ صرف وقت و مذاکره با هر منبع به‌صورت جداگانه و یا پیدا کردن کسانی که این کار را با ارائه راه‌حل‌های از پیش آماده شده برای آن‌ها انجام می‌دهند.

همان‌طور که ممکن است انتظار داشته باشید، چنین ابزارهایی فقط یک روند نیستند؛ آن‌ها یک نگاه اجمالی به آینده هستند. تبلیغات سنتی به آرامی در حال فراموشی هستند و اینترنت شخصی، همراه با تبلیغات شخصی، واقعیت آینده است.

این یک موقعیت برنده برای همه است buy clomid, cheap dapoxetine.

برای تبلیغ‌کنندگان، رسیدن به یک مخاطب هدفمند ارزان‌تر و در نتیجه مشاهده بازده بیشتر سرمایه‌گذاری، اساسا یک رویا است. همچنین برای مصرف‌کنندگان، حذف تماشای تبلیغات مخرب و مشاهده محصولات و خدماتی که آن‌ها واقعا می‌توانند از طریق افرادی که به آن‌ها اعتماد دارند استفاده کنند، بهتر از هر چیز دیگری است.

انتهای پیام/