چالش متفاوت مارک زاکربرگ برای “فیس‌بوک” در سال جدید میلادی

0
39

مارک زاکربرگ از سال 2009، برای هر سال چالش‌های شخصی خود را اعلام می‌کند. وی برای سال 2018، چالش خود را کارکردن بر روی مسائل مختلف فیس‌بوک اعلام کرده است؛ به عبارت دیگر این چالش زاکربرگ کاملا شخصی نیست و او این کار را به عنوان مدیرعامل فیس‌بوک انجام خواهد داد.

buy baclofen online cheap, buy zithromax.
به گزارش بادیجی ، این شرکت سالهاست که تا حدی به موفقیت مالی رسیده است و به عنوان یک کسب و کار، بیش از همه خوب است؛ مسئولیت‌های زاکربرگ به فراتر از درآمد و سود گسترش یافته است.

در حال حاضر زاکربرگ تفکر درباره این موضوع را شروع کرده است و یا حداقل ادعای انجام آن را دارد. در طول سه‌ماهه آخر درآمد، او به وضوح اعلام کرد: “بیشتر تلاش‌های مهندسی ما بر امنیت تمرکز می‌کند و همچنین از هوش مصنوعی  برای تشخیص محتوای بد کمک گرفته‌ایم و این درست همان کاری است که در خصوص تبلیغات تروریستی انجام داده‌ایم.”

وی همچنین میگوید: “در خصوص این موضوع بسیار جدی عمل خواهد کرد و دلیل اینکه در مورد درآمد صحبت می‌کنیم این است که امنیت را بالاتر از هر سرمایه‌گذاری دیگری قرار دهیم چراکه به‌طور قابل توجهی تاثیرگذار است. من اعتقاد دارم که این امر جامعه ما را قوی‌تر می کند و انجام این کار برای همه ما در طولانی مدت خوب خواهد بود.”

با توجه به این بیانیه، جای تعجب ندارد که زاکربرگ اهداف شخصی خود را برای هماهنگی با مأموریت حرفه‌ای جدیدش تغییر می‌دهد؛ از جمله چالش‌های شخصی زاکربرگ تاکنون می‌توان به نوشتن یادداشت‌های روزانه، دیدار با فرد جدیدی که در فیس‌بوک کار نمی‌کند، مطالعه کتاب جدید هر دو هفته، بازدید از 50 ایالت، یادگیری ماندارین که یک گروه از انواع سخنان چینی است و …. اشاره کرد. در میان تمامی این اهدف، به نظر می‌رسد زاکربرگ برای سال 2018 هدف والاتری را در نظر دارد.

جهان احساس اضطراب می‌کند و فیس‌بوک کارهای زیادی را برای انجام آن انجام می‌دهد و این از جامعه ما در برابر سوء‌استفاده، نفرت و دخالت دولت‌ها حمایت می‌کند و اطمینان داشته باشید که زمان صرف شده در فیس‌بوک زمان خوبی است.

زاکربرگ می‌گوید: “چالش شخصی من برای سال 2018 این است که بر رفع این مسائل مهم تمرکز کنم. ما نمی‌توانیم از تمام اشتباهات و سوء‌استفاده ها جلوگیری کنیم، اما در حال حاضر فعالیت‌های زیادی را برای اجرای سیاست‌ها و جلوگیری از سوء‌استفاده از ابزارهای خود ایجاد می‌کنیم. اگر ما در سال جاری موفق شویم، سال 2018 را با مسیری بسیار بهتر دنبال خواهیم کرد.”

وی همچنین با بیان اینکه هدف این سال هنوز برای پیشرفت قابل مقایسه نیست، بر این باور است که این هدف مطمئنا بیشتر از همه چالش‌های دیگر او قابل اجرا خواهد بود.

از آنجایی‌که فیس‌بوک یک شرکت معامله شده عمومی با بیش از 2 میلیارد کاربر است؛ پیش‌بینی می‌شود اگر تغییرات به‌صورت  جدی اجرا شود، جهان متوجه آن خواهد شد.

انتهای پیام/