پنج تاکتیک ضروری برای داشتن یک کسب‌وکار آنلاین موفق

0
65

با توجه به بررسی‌های جهانی انجام شده در حوزه صنعت، مشتریان طی سال 2015، مبلغ 107 میلیارد دلار را صرف دوره‌های آنلاین کرده‌اند. به گفته اتحادیه بین المللی مخابرات، تعداد کاربران اینترنت از 738 میلیون نفر در سال 2000 به 3.2 میلیارد نفر در سال 2015 افزایش یافته است. همچنین طبق آمارها، در سال 2017، روزانه 2.46 میلیارد نفر از رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند؛ در واقع اینترنت و رسانه‌های اجتماعی فرصتی عظیم برای کارآفرینان ایجاد کرده است و تا پیش از این هرگز زمانی وجود نداشته است که در آن کارآفرينان بتوانند به عنوان يکی از بازرگانان جهانی کسب و کار خود را  بازاريابی کنند.

به گزارش بادیجی ، با توجه به منحصر به فرد بودن این موقعیت، کارآفرینان و شرکت‌های زیادی وجود دارند که از این پتانسیل به نحو احسن استفاده نمی‌کنند. به عنوان مثال، 46 درصد از کسب و کارهای کوچک ایالات متحده در سال 2016، یک وب‌سایت برای معرفی کسب و کار خود ندارند. به این ترتیب میلیون‌ها نفر با از دست دادن منابع بالقوه موجود برای ایجاد پایگاه آنلاین، چندین هزار دلار ضرر کرده‌اند.

کارآفرینان باید به این نکته توجه داشته باشند که با ایجاد یک تغییر کوچک در استراتژی خود که قادر به انجام آن هستند، درآمد خوبی را کسب خواهند کرد. با وجود این‌که تمام این فرصت‌ها در دسترس است، بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که شما نتوانید از قدرت اینترنت برای رشد کسب و کار خود استفاده کنید. اگر کسب و کار شما در حال رشد نیست، احتمالا به این دلیل است که شما این پنج استراتژی را اجرا نمی‌کنید.

  1. صراحت را به نام تجاری و تبلیغات خود وارد کنید

اگر در خصوص بازاریابی اینترنتی مطالعه کرده باشید، قطعا با کارآفرینانی مواجه شده‌اید که در مورد نیاز به کاوش در مورد مسائل صحبت می‌کنند. قطعا به شما گفته شده است که برای موفقیت باید متفاوت باشید. در تمایل به متفاوت بودن، کارآفرینان کسب و کار خود را به گونه‌ای طراحی می‌کنند که صراحت لازم برای فعالیت خود را ارائه نمی‌دهند. اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که قطعا اگر مشتریان بالقوه آن‌چه که شما انجام می‌دهید و یا نوع کمکی که می‌توانید به آن‌ها کنید را متوجه نشوند، هیچ‌گاه زمان و پول خود را در کسب و کار شما سرمایه‌گذاری نمی‌کنند.

بنابراین همواره باید به یاد داشته باشید که نام تجاری و پیام شما باید واضح و روشن باشد و هر کس که از وب‌سایت شما بازدید می‌کند باید دقیقا بداند که شما چه کاری را برای او انجام می‌دهید و چگونه می‌توانید به آن‌ها کمک کنید.

  1. ایجاد مخاطب بیشتر در خارج از رسانه‌های اجتماعی

بازاریابی رسانه‌های اجتماعی سالهاست که به عنوان استراتژی کارآفرینان به کار گرفته شده است. شما فرصت می‌کنید به میلیاردها دلار برسید، اما در حال حاضر تمام پلت‌فرم‌های بزرگ رسانه‌های اجتماعی در اختیار شرکت‌های تجاری هستند.

تبلیغات رسانه‌های اجتماعی قدرتمند است، اما شما نیاز به یک استراتژی بازاریابی متنوع برای رشد دارید. راه‌های زیادی برای فروش کسب و کار خود وجود دارد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم:

با پادکست‌های مربوط به کسب و کار خود مصاحبه کنید. پادکست‌ها دارای میلیون‌ها نفر شنونده هستند.

برای نشریات توسعه کسب و کار بزرگ و شخصی تولید محتوا کنید. انتشارات رسانه‌های بزرگ، توجه میلیون‌ها خواننده را به خود جلب می‌کنند. آن‌ها در تولید محتوای خوب با شما مشارکت می‌کنند و در مقابل توجه خوانندگان خود را برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص کسب و کار شما جلب می‌کنند.

در رویدادهای محلی حضور یابید و سخنرانی کنید.

از وبینارها و آموزش‌های آنلاین برای ساخت یک لیست ایمیل مشتریان استفاده کنید و در نهایت یک لیست ایمیل به عنوان استراتژی اصلی خود ایجاد کنید.

  1. ارزش‌گذاری را فراموش نکنید periactin online, buy lioresal.

هیچ‌گاه قبل از ارزش‌گذاری اقدام به فروش نکنید. ما در زمانی زندگی می‌کنیم که در آن بسیاری از روش‌های آنلاین برای اضافه کردن ارزش وجود دارد. شما می‌توانید از انتشار پست‌های رایگان، مصاحبه‌های پادکست، مقالات منتشر شده در نشریات بزرگ، ایجاد فیلم‌های یوتیوب و بسیاری موارد دیگر برای ارزش‌گذاری استفاده کنید.

هنگامی‌که محتویات ارزشمند خود را به مخاطبان خود ارائه می‌دهید نه تنها نیازی به پیگیری خرید از سوی آن‌هخا ندارید بلکه از این طریق توجه طرفداران بیشتری را به خود جلب می‌کنید.

  1. از نرم‌افزارهای ویژه فروش استفاده کنید

اینترنت باعث ساخت و ورود موج جدیدی از نرم‌افزارها و نوآوری‌ها شده است. انواع گزینه‌های مختلف وجود دارد که به شما کمک می‌کند سیستم‌های خود را توسعه داده و به‌طور کلی شیوه کسب و کار خود را حرفه‌ای کنید. مزیت این روش این است که بسیاری از نرم‌افزارهای طراحی شده برای این منظور بسیار ساده هستند و شما نیازی به پرداخت هزینه برای استخدام افراد حرفه‌ای جهت انجان تنظیمات خاص، ندارید.

توصیه می‌شود از از نرم‌افزار و پلت‌فرم‌های مختلف که امروزه در دسترس هستند، برای ساخت سیستم‌ها و اتوماسیون کسب و کار خود استفاده کنید.

  1. داشتن یک برنامه استراتژیک برای ارتقاء

یک کسب و کار بر اساس بازاریابی و تبلیغات خود فعالیت می‌کند و یا از چرخه رقابت خارج می‌شود. شما نمی‌توانید کسب و کار و مزایده‌های تبلیغاتی خود را تنها زمانی که احساس می‌کنید به آن‌ها نیاز دارید، ارتقا دهید. شما باید یک نقشه واقعی و استراتژیک را طرحی کنید و بدانید که چه چیزی را می‌خواهید ارتقا دهید. زمانی‌که شما کسب و کار خود را تبلیغ می‌کنید به چه اقداماتی برای هر مرحله ارتقاء نیاز دارید.

نتیجه‌گیری:

اگر شما در کسب و کار آنلاین مشغول فعالیت هستید توصیه می‌شود که حتما از روش‌های فوق برای دستیابی به موفقیت بیشتر استفاده کنید و برای برطرف کردن کاستی‌های موجود تلاش کنید.

انتهای پیام/