پنج اشتباهی که نباید در لینکداین انجام دهید

0
25

همان‌طور که می‌دانید، لینکداین یک شبکه اجتماعی پرطرفدار برای متخصصین و افراد حرفه‌ای است. بسیاری از کاربران این شبکه به منظور یافتن موقعیت کاری مناسب و یا یافتن فردی جهت استخدام، از آن استفاده می‌کنند.

به گزارش بادیجی ، بر خلاف توییتر و اینستاگرام، این شبکه اجتماعی حرفه‌ای جایی برای ارسال نقل قول‌های الهام بخش و یا استفاده از مناظر طبیعی مختلف به عنوان عکس پروفایل نیست، بنابراین بهتر است صفحه کاربری خود را به صورت کاملا حرفه‌ای، شخصی‌سازی کنید چراکه اکثر کارفرمایان به بیان خلاق شما اهمیت خواهند داد.

با در نظر گرفتن این موضوع، در ادامه این مطلب می‌خواهیم به پنج اشتباه رایجی بپردازیم که بسیاری از کاربران آن‌ها را انجام می‌دهند، با ما همراه باشید.

  1. وقتی پست‌های شما صرفا انگیزشی هستند. این روزها متونی همسو با تفکر فلسفی در همه رسانه‌های اجتماعی پیدا می‌شود؛ بنابراین بهتر است به جای یک الگوی الهام بخش، یک مقاله را به اشتراک بگذارید.
  2. cardura for sale, cheap zithromax.

  3. وقتی درباره مطالبی در خارج از زمینه حرفه‌ای خود مطلب می‌نویسید. درک این موضوع بسیار ساده است؛ لینکداین یک شبکه کاملا حرفه‌ای است، بنابراین بهتر است که از پلت‌فرم انتشار آن برای به اشتراک گذاشتن چیزهایی که به صنعت یا حرفه شما مربوط نیست، سوءاستفاده نکنید.
  4. از جستجوهای ذخیره شده استفاده نمی‌کنید. لینکداین به شما این امکان را می‌دهد تا حداکثر 10 شغل و 3 نفر که جستجو کرده‌اید، را ذخیره کنید.
  1. زمانی‌که شما از صفاتی مانند پرشور، با تجربه، متمرکز، دارای تفکر استراتژیک، برای خود استفاده می‌کنید. باید توجه داشته باشید که این چهار صفت و موارد مشابه آن‌ها، همه لیستی از کلمات کلیدی هستند که طی سال‌های گذشته توسط سایر کاربران ایجاد شده‌اند که بدین معنی است که شما هیچ نکته مثبتی برای متمایز بودن از دیگران ندارید.
  2. وقتی شما از نیمی از ارتباطات خود اطلاع ندارید. در این شرایط بهتر است تا درخواست‌های پذیرش جدید را متوقف کنید چراکه شما هنوز از موارد موجود اطلاع کافی ندارید.

انتهای پیام/