پنج استراتژی SEO که باید روی آن‌ها متمرکز شوید

0
29

در حالی‌که الگوریتم‌های گوگل به‌طور مداوم در حال تغییر است، این تاکتیک‌ها در آینده به‌زودی تغییر نخواهند کرد و شانس شما را در جستجوهای آنلاین افزایش می‌دهد.

به گزارش بادیجی ، امروزه وب‌سایت شما حکم فروشگاه‌تان را دارد؛ حتی اگر شما یک کسب‌و‌کار مرتبط با آجر و ملات هم داشته باشید، بسیاری از مردم شما را آنلاین پیدا می‌کنند! بنابراین، خوب است که یک وب‌سایت عالی با محتوایی داشته باشید که به شما کمک کند.

paroxetine buy online, order dapoxetine. چگونه مطمئن شویم که مشتری یا مشتری ایده‌آل شما، را پیدا می‌کند؟

با اطمینان از این‌که وب‌سایت شما بهینه شده است، موتورهای جستجوگر شما را به بالای خطوط و یا نتایج جستجو منتقل می‌کنند. بنابراین شما باید به SEO خود توجه داشته باشید.

تمرکز بر جذب کلیک‌های طولانی

یک کلیک طولانی به این معنی است که وقتی افراد به صفحه شما مراجعه می‌کنند، زمان زیادی را صرف مطالعه محتوای تولید شده کرده و با کلیک کردن، به صفحات داخلی دیگر در وب‌سایت‌ شما منتقل شوند. کلیک‌های طولانی، آینده‌ساز هستند. هنگامی‌که افراد در میان صفحات وب‌سایت شما حرکت می‌کنند و یا می‌مانند، به‌معنی چند چیز است:

  • محتوای شما مرتبط با جستجوی آن‌ها است
  • محتوا ارزشمند است
  • محتوای به روز ارائه شده است

موتورهای جستجو از نرخ سرچ‌ها، زمان ماندن کاربر در صفحه و صدها معیار دیگر برای ارزیابی ارزش محتوا و وب‌سایت استفاده می‌کنند. اگر قبلا کلیک‌های طولانی را دریافت کرده‌اید و الان متوجه کاهش آن‌ها شده‌اید، به احتمال زیاد به این معنی است که شخص دیگری محتوایی را که دقیق‌تر یا به روزتر بوده را منتشر کرده است.”

سرعت وب‌سایت خود را افزایش دهید

صاحبان کسب‌و‌کار باید اطمینان حاصل کنند که زمان بارگیری وب‌سایتشان در تلفن‌های همراه، کمتر از سه ثانیه است. اخیرا گوگل اعلام کرده است که اگر بارگیری وب‌سایت بیش از 3 ثانیه طول بکشد، 56 درصد از مراجعات رها خواهند شد.

روابط عمومی خوب داشته باشید

روابط عمومی برای جستجوگرها حیاتی است و فقط به سئوی شما کمک نمی‌کند. هنگامی‌که شما یک وب‌سایت با نفوذ و مجوز دامنه برجسته در اختیار دارید که دارای لینک‌های زیادی است، در واقع قدرت خود را با ارسال پیام به موتورهای جستجو مبنی بر این‌که وب‌سایت شما مهم است، افزایش می‌دهید.

ذکر دقیق مشخصات مورد نیاز کسب‌و‌کار

شرکت‌ها باید مطمئن شوند که لیست کسب‌و‌کارهای Google My Business را به‌روزرسانی می‌کنند. این به معنی عکس‌های به‌روز شده، آپدیت ساعت خود برای تعطیلات، تلفن دقیق، آدرس و نام در سایت است. این کار به شما کمک می‌کند تا در جستجوهای محلی بالاترین رتبه را داشته باشید و در صورتی که اطلاعات شما در سایت و فهرست شما سازگار باشد رتبه سایت شما بالاتر قرار گیرد.

توجه به فراداده‌ها

63 درصد از صاحبان وب‌سایت کاملا هر گونه تلاش برای ایجاد یک توصیف کامل را رد می‌کنند و تقریبا 54 درصد از وب‌سایت‌ها آن را تکثیر می‌کنند. محتوای تکراری، حتی ابرداده‌ها، صفحه را از فهرست‌بندی حذف می‌کند، بنابراین در اولین نتایج جستجو یافت نمی‌شود. با ارائه اطلاعات بیشتر به موتورهای جستجو و مشتریان این احتمال وجود دارد که مشتریان بیش از رقیبان‌تان، به شما اعتماد کنند.

انتهای پیام/