ویندوز ۱۰ پاییزی در دسترس آمد

0
49

بعد از گذشت سه ماه از انتشار اولین نسخه از آپدیت Fall Creators ویندوز ۱۰ توسط مایکروسافت، سرانجام نسخه نهایی آن با تاکید و توجه زیاد بر تجربه واقعیت ترکیبی(Mixed Reality)، در دسترس تمام کاربران قرار گرفت.

به گزارش بادیجی ، انتشار نسخه جدید این آپدیت طی پیامی توسط مایکروسافت تایید شد تا دستگاه‌هایی که به نظر نامزد مناسب‌تری برای آپگرید هستند در اولویت قرار بگیرند. این داده‌ها توسط خود مایکروسافت و شرکت‌های همکار از بازخورد و آزمایش موج اولیه انتشار آپدیت پاییزی بدست آمده و شرکت مایکروسافت با بهینه سازی آن سعی در ارائه یک تجربه بهتر به تمامی کاربران را داشته است. اکنون مایکروسافت این اعتماد به نفس را پیدا کرده که این نسخه را در دسترس تمامی کاربران قرار دهد.

مایکروسافت توانسته نرخ استفاده از آپدیت پاییزی خود را در بین کاربران به خوبی افزایش دهد و اکنون بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه در سراسر دنیا از این به‌روز‌رسانی استفاده می‌کنند. همچنین مایکروسافت اعلام کرده که این آپدیت، در بین تمام نسخه‌های ویندوز ۱۰ که تاکنون منتشر شده از بالاترین میزان رضایت کاربران برخوردار بوده است.

با این وصف به نظر می‌رسد که مایکروسافت، فراز و نشیب‌های چند سال اخیر را پشت سر گذاشته تا همراه با ویندوز ۱۰ به موفقیت سلامی دوباره بگوید. البته طی یادداشت مایکروسافت در مورد گزارشات اخیر مبنی بر آسیب پذیری‌های CPU در برخی از موارد، از کاربران مصرانه درخواست دارد تا ویندوز خود را به آخرین پچ‌های منتشر شده به‌روز‌رسانی نمایند.

fall-creators

با دسترسی کامل تمام کاربران به نسخه جدید، باید شما بتوانید در تب About، قسمت سیستم در صفحه تنظیمات ویندوز خود شماره نسخه ۱۷۰۹ را ببینید. افرادی که هنوز قادر به مشاهده آن نیستند می‌توانند با مراجعه به صفحه دانلود ویندوز ۱۰ در سایت مایکروسافت با کلیک بر روی دکمه Update now به طور دستی اقدام به آپدیت ویندوز خود نمایند.

منبع:آی تی رسان

انتهای پیام/