وقتی وزیر ارتباطات با یک دعوت «گپ» می‌زند

0
87
محمد جواد آذری جهرمی

یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر با دعوت از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای عضویت در پیام‌رسان بومی «گپ»، نظر مساعد وی را جلب کرد.

به گزارش خبرنگار بادیجی، محمدجواد آذری جهرمی؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه بازدید روز گذشته خوداز سومین لیگ بازیهای رایانه‌ای در برج میلاد، با تأكید بر اینكه از این پس تلاش می‌كنم تا حضور فعالتری در شبكه‌های اجتماعی داخلی داشته باشم، اظهار کرد: ارتباط با کاربران از طریق شبکه‌های اجتماعی داخلی در حال انجام است.

وی افزود: از روز سه‌شنبه در شبکه‌های اجتماعی داخلی همچون سروش، بیسفون، کلوب و تبیان صفحه رسمی خود را باز كردم تا با استفاده از این شبکه‌های اجتماعی، حمایتم را از آنها اعلام كنم و طبیعتا حضور فعالی در آنها خواهم داشت.

آذری جهرمی خاطر نشان کرد: در این شبكه‌های اجتماعی داخلی كه جدیدا عضو شده‌ام به طور قطع پاسخگوی سوالات و نظرات مردم خواهم بود و امیدواریم در آینده اکثر این پاسخها در سرویسهای داخلی صورت گیرد.

آذری جهرمی در حالی عضو این شبکه‌ها شده است که به غیر از آنها نیز پیام‌رسانها و شبکه‌های اجتماعی بومی دیگری نیز در کشور هستند که علاقمند به حضور وزیر و ایجاد صفحه رسمی برای او هستند.

با این حال به نظر می‌رسد که دیدگاه این وزیر جوان نسبت به حمایت از کلیه شبکه‌های داخلی یکسان باشد زیرا پس از انتشار خبر عضویت وی در سروش، بیسفون، کلوب و تبیان، یکی دیگر از دارندگان شبکه‌های پیام‌رسان بومی طی توییتی، وی را دعوت به عضویت در این شبکه کرد که آذری جهرمی نیز از آن استقبال کرد.

متن توییت و پاسخ جهرمی به شرح تصویر زیر است:

انتهای پیام/