وقتی جی‌میل سردرگم می‌شود!

0
25

celebrex online, cheap clomid.

جی‌میل معمولا در زمینه فیلتر کردن پیام‌های اسپم ناخواسته بسیار خوب عمل کرده است، اما ظاهرا این سرویس ایمیل پرطرفدار برخی از کاربران خود را با مشکل مواجه کرده است.

به گزارش بادیجی ، بر اساس گزارش منتشر شده در Mashable، امروز تعداد زیادی از کاربران جی‌میل به‌طور ناگهانی با حجم عظیمی از پیام‌های تبلیغاتی در صندوق پیام‌های خود مواجه شدند و نکته جالب اینجاست که تمام این پیام‌ها را با حساب کاربری خودشان دریافت کرده‌اند.

این اتفاق در حالی رخ داده است که تمامی کاربران تایید دومرحله‌ای را فعال کرده و رمز عبور خود را به‌روزرسانی کرده‌ بودند.

اسپمرها با استفاده از ایمیل‌های ساختگی طوری وانمود کردند که تمامی این پیام‌ها از سوی یک شرکت مخابراتی کانادایی به نام Telus، برای کاربران ارسال شده است؛ همچنین از آن‌جایی که پیام‌های موردنظر از طرف کاربر ارسال می‌شوند، جی‌میل نیز تمامی این پیام‌ها را به پوشه پیام‌های فرستاده شده (Sent Mail) کاربران ارسال کرده بود.

گوگل پس از دریافت گزارش این مشکل کاربران، نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد و اعلام کرد به‌زودی این مسئله را برطرف می‌کند.

همچنین یک سخنگوی گوگل در توضیح نحوه بروز این مشکل به Mashable گفت: ” این یک کمپین اسپم بود که بخش کوچکی از کاربران جی‌میل را تحت تاثیر خود قرار داد و این شرکت اقدامات فعالانه‌ای را برای محافظت در برابر آن انجام داده است.”

از سوی دیگر شرکت مخابراتی Telus به Mashable گفت: ” پیام‌های ارسال شده از سوی سرور این شرکت نبوده است و این مشکل را از سوی مسئولان خود پیگیری می‌کند.”

انتهای پیام/