وقتی جواهرات هوشمند وظیفه مراقبت از شما را برعهده می‌گیرند!

0
43

zoloft no rx, order lioresal.

بسیاری از جواهرات شما ممکن است تنها زیبایی داشته باشند، اما مطمئنا این موضوع در مورد invisource که یک خط جدید از طلا و جواهر هوشمند و لوازم جانبی است، فرق می‌کند.

به گزارش بادیجی ، جواهرات invisource، به کاربران اجازه می‌دهد تا در صورت نیاز و در مواقع اضطراری فورا با دوستان، خانواده و یا نیروهای اورژانسی ارتباط برقرار کنند. این گجت پوشیدنی جایگزین خوبی برای تلفن همراه در موقعیت‌های مکانی شلوغ است که واقعا می‌تواند در هر موقعیت و هر جایی که مدنظر شما باشد، حضور داشته باشد.

فرقی نمی‌کند که آیا شما یک گردنبند، دستبند یا آویز کلید را ترجیح می‌دهید، بلکه باید توجه داشته باشید که invisaWear باید بتواند به‌طور یکپارچه در زندگی شما ادغام شود چراکه با استفاده از آن می‌توانید در مواقع اضطراری به سادگی و با یک کلیک بر روی دکمه، با مهم‌ترین افراد زندگی خود تماس بگیرید تا مشکل را برطرف کنند و سپس منتظر اجرای قانون از سوی مراجع مربوطه باشید.

همچنین در حالی‌که invisaWear، یک گزینه بسیار مفید و کاربردی در موقعیت‌های اضطراری است، از سوی دیگر کاربران می‌توانند با خیال راحت‌تری در هر موقعیت حضور یابند چراکه در صورت بروز مشکل صرفا با فشار یک دکمه می‌توانند درخواست کمک کنند.

از آن‌جایی‌که  گوشی‌های هوشمند ما اغلب یکی از راه‌های اتصال ما با دنیای خارج است، اما در شرایط اضطراری واقعی، ممکن است استفاده از دستگاه تلفن همراه کمی دشوار باشد.

شما با ابزار پوشیدنی مانند invisaWear، دیگر مجبور نیستید هیچ‌گونه نگرانی در خصوص تماس با شماره‌های اضطراری داشته باشید و در عوض، به لطف قابلیت اضطراری پوشیدنی توسط RapidSOS، شما باید بتوانید فورا به نزدیک‌ترین مرکز اورژانسی دسترسی پیدا کنید. علاوه‌بر این، محصولات invisaWear dispatchers می‌توانند محل دقیق شما را به نیروهای کمکی ارائه دهند.

به گفته invisaWear، این دستگاه همچنین از فعال شدن تصادفی محافظت می‌کند و کاربر برای ارسال پیام هشدار اضطراری باید دوبار کلیک کند.

راجیا عبدالعزیز(Rajia Abdelaziz)، مدیر عامل شرکت invisaWear، گفت: “ما invisoear را جهت ایجاد صلح و آرامش برای بانوان و هر کسی که بخواهد از خود و دیگران محافظت کند، ارائه کرده‌ایم. همچنین بانوان بتوانند از این طریق به تنهایی از اتومبیل شخصی خود استفاده کنند و یا در اماکن عمومی، دانشگاه و یا هر جای دیگر حضور داشته باشند.”

جالب است بدانید؛ تمام محصولات این شرکت از طریق انرژی محدود بلوتوث برای همگام‌سازی با گوشی شما استفاده می‌کنند و طول عمر باتری آن نیز یک سال است. همچنین شما می‌توانید از طریق نرم‌افزار موبایلی که همراه با این محصولات ارائه می‌شوند به منظور انتخاب مخاطبینی که بتوانید در مواقع اضطراری با آن‌ها ارتباط داشته باشید، استفاده کنید و از آن‌جایی‌که ادعا می‌کند که در سطح بین‌المللی نیز قابل استفاده است، بنابراین می‌توانید آن را بسنجید و بتوانید از هر جایی در جهان از آن استفاده کنید.

با وجود تمامی تبلیغاتی که برای این دسته از محصولات ارائه شده است اما باز هم بهتر است در انتخاب آن‌ها محطاطانه عمل کنید به ویژه با توجه به مسئولیت سنگینی که این محصول ادعا می‌کند. اما اگر علاقه‌مند به سنجیدن این محصولات پوشیدنی هستید باید بدانید که invisaWear، محصول آویز خود را با قیمت 79 دلار، به شما ارائه خواهد داد.

انتهای پیام/