وزارت ارتباطات ۲ هزار نفر بازنشسته داشته است

0
13
وزارت ارتباطات
وزارت ارتباطات

وزیر ارتباطات و فناوری گفت: وزارت ارتباطات ۲ هزار نفر بازنشسته داشته، اما یک ورودی نداشته است که این کمبود نیروی انسانی از چالش‌های جدی وزارت است.

به گزارش بادیجی، صبح امروز نشست شورای هماهنگی ICT استان مرکزی با حضور آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در فرمانداری ساوه تشکیل شد.

وزیر ارتباطات و فناوری در این نشست گفت: شرکت مخابرات موظف است ظرف سه ماه آینده تلفن مسکن مهر را باید برقرار کند.

محمد جواد آذری‌جهرمی تصریح کرد: پوشش شهری یک سایت همراه اول و یک سایت ایرانسل باید دایر کن و سه سایت موجود نیز باید ارتقا پیدا کند و در این سه ماه باید کار به سرانجام برسد.

وی افزود: پوشش جاده‌ای ساوه به سلفچگان (۸ کیلومتر) باید پوشش داده شود.

وزیر ارتباطات و فناوری بر ضرورت ایجاد دو سایت در مسیر نوبران و اخترآباد تاکید کرد و ادامه داد: تامین امکانات مورد نیاز این سایت‌ها با وزارتخانه و زمین و برق نیز بر عهده استانداری است.

وزیر ارتباطات و فناوری بیان کرد: تامین ۵۶ کیلومتر فیبر در طراحی سال جاری نیست، اما ضرورت دارد علی رغم محدودیت‌های اعتباری این ۵۶ کیلومتر تامین اعتبار شود.

آذری‌جهرمی ادامه داد: در خصوص روستاها، سفر دیگری در ماه مهر به استان مرکزی خواهیم داشت، مردم در رابطه با پوشش منطقه زرندیه گلایه دارند که باید این نارضایتی برطرف شود.

وی گفت: ۷۰ درصد هزینه‌های وزارتخانه ارزی و درآمدها صد در صد ریالی است، تاسیس اداره از جیب مردم صورت می‌گیرد اما این با منطق اقتصادی و کشور متناسب نیست و این بروکراسی اداری ظلم به مردم است و اولویت باید خدمات رسانی به مردم باشد.

وزیر ارتباطات و فناوری بیان داشت: وزارت ارتباطات ۲ هزار نفر بازنشسته داشته، اما یک ورودی نداشته است که این کمبود نیروی انسانی از چالش‌های جدی وزارت است.

جهرمی افزود:‌ استان مرکزی استان صنعتی است جمعیت بالایی دارد، اما وضعیت دیتای آن وضعیت مناسبی نیست.

انتهای پیام/