همایش‌های “شهروند الکترونیک” به زودی در سطح شهر تهران برگزار می‌شود

0
15

فرهنگسرای فناوری اطلاعات همایش‌های تخصصی «شهروند الکترونیک» را به زودی در سطح شهر تهران برگزار خواهد کرد.

به گزارش بادیجی ، پوریا سیم‌چی با اعلام این خبر گفت: به منظور ارائه خدمات کاربردی و تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و در راستای ارتقاء سطح دانش و مهارت‌های کاربردی مخاطبان سازمان برای فعالیت در فضای مجازی و استفاده حداکثری از خدمات الکترونیکی ارائه شده در قالب شهر هوشمند، این فرهنگسرا در نظر دارد سلسله همایش‌های «شهروند الکترونیک» را به صورت یکپارچه در سطح شهر تهران برگزار کند.

رئیس فرهنگسرای فناوری اطلاعات افزود: شهروندان تهرانی می‌توانند برای شرکت در این همایش‌ها به نزدیکترین فرهنگسرای محله خود مراجعه و توسط واحد آموزش آن مرکز ثبت‌نام شوند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به تغییر سیاست‌های کاری فرهنگسرای فناوری اطلاعات و تمرکز بر روی تخصصی کردن برنامه‌ها و فعالیت‌ها در این مرکز، دوره‌های آموزشی تخصصی ترمیک (فصلی) و فشرده در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات با بهره‌گیری از مدرس‌های متخصص و مجرب تدوین شده است تا با برگزاری این دوره‌ها بتوانیم کلیه آموزش‌های تخصصی مورد نیاز مخاطبان را به صورت متمرکز و در یک مرکز تخصصی ارائه کنیم و همچنین فرهنگسرای فناوری اطلاعات با فراهم کردن زیرساخت مناسب آمادگی برگزاری دوره‌های ضمن خدمت کارکنان ارگان‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌ها را دارد.

سیم‌چی به آموزش دوره‌های تخصصی به صورت کوتاه‌مدت در روزهای آخر هفته اشاره کرد و گفت: با اجرای طرح آموزش دوره‌های تخصصی به صورت کوتاه مدت در روزهای آخر هفته، نیاز مخاطبانی که در روزهای عادی فرصت شرکت در دوره‌های آموزشی را ندارند، برآورده می‌شود.

وی ابراز کرد: امکان ثبت‌نام اینترنتی دوره‌های آموزشی فرهنگسرا در سایت it.farhangsara.ir فراهم شده است و هنرجویانی که به صورت اینترنتی ثبت‌نام کنند از 10 درصد تخفیف برخوردار می‌شوند.

رئیس فرهنگسرای فناوری اطلاعات در پایان ابراز امیدواری کرد تا این مرکز با برپایی دوره‌های متنوع و با کیفیت در بخش انفورماتیک بتواند گامی مؤثر در راستای ارتقاء سطح دانش علمی شهروندان بردارد.

انتهای پیام/