نسخه جدید از برنامه Always-On Display امکان نمایش فایل‌های GIF را مهیا کرد

0
57

امروز سامسونگ نسخه جدیدی از برنامه Always-On Display خود را منتشر کرد که به کاربران گوشی‌های جدید و رده بالای این کمپانی اجازه می‌دهد فایل‌‌های GIF را بر روی نمایشگر به اجرا در آورند.

به گزارش بادیجی ، در نسخه جدید از برنامه Always-On Display که به صورت اختصاصی تنها بر روی گوشی‌های سامسونگ در دسترس است کاربران قادر هستند با انتخاب فایل‌های متحرک GIF، آن‌ها را برای نمایش بر روی سطح نمایشگر در حالی که گوشی قفل است انتخاب کنند. پیش از این، برنامه Always-On Display تنها قادر بود تاریخ، زمان، اعلان‌ها و میزان شارژ باقی مانده را بر روی صفحه Lock Screen به نمایش بگذارد. در این نسخه جدید همچون گذشته امکان انتخاب رنگ‌های مختلف برای جزهای در حال نمایش نیز قابل دسترس است.

طبق اطلاعات موجود، در این نسخه جدید از برنامه Always-On Display، سامسونگ چندین فایل متحرک GIF را هم به صورت پیش‌فرض در دسترس کاربران قرار داده است؛ اما امکان انتخاب همه فایل‌های GIF که درون گوشی ذخیره‌ شده‌اند نیز وجود دارد. علاوه بر این، با توجه به اینکه برنامه Always-On Display می‌تواند به خودی خود انرژی زیادی را مورد استفاده قرار دهد؛ این فایل‌های GIF تنها یک‌بار اجرا می‌شوند. با این وجود کاربران می‌توانند با لمس دوباره صفحه نمایش، آن را برای یک بار دیگر به نمایش درآورند.

در حال حاضر این نسخه از برنامه Always-On Display که با شماره نسخه 3.2.26.4 منتشر شده است در دسترس کاربران گوشی‌های گلکسی اس 8، اس 8 پلاس و نوت 8 قرار گرفته است اما انتظار می‌رود در آینده نزدیک گوشی‌های گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس نیز آن را دریافت کنند. هنوز اطلاعاتی از انتشار این برنامه برای گوشی‌های میان رده در سری گلکسی A و گلکسی J منتشر نشده است.

منبع

انتهای پیام/