دبیر شورای سیاست گذاری جذب امریه سربازی وزارت ارتباطات خبر داد

مهلت ثبت‌نام سرباز امریه در وزارت ارتباطات تا پنج شنبه تمدید شد

0
188
وزارت ارتباطات
وزارت ارتباطات

دبیر شورای سیاست گذاری جذب امریه وزارت ارتباطات از تمدید مهلت ثبت نام سرباز امریه ای تا ظهر پنجشنبه 29 آذرماه با هدف ایجاد فرصت های برابر برای همه، خبر داد.

به گزارش بادیجی ، شاهین جعفرپور درباره تخصیص سرباز امریه به وزارت ارتباطات با اشاره به اینکه مجوز این تخصیص در تیرماه سال جاری از ستاد کل نیروهای مسلح صادرشد، گفت: جلسات سیاستگذاری برای تعیین نوع و کیفیت جذب سربازان امریه با حضور وزیر ارتباطات برگزار شد.

دبیرکارگروه ارزیابی نیروهای امریه با بیان اینکه شاخص ها و مدل ارزیابی در کارگروه ارزیابی مورد بررسی قرار گرفت، افزود: بیش از 200 نفر ساعت جلسه کارشناسی برای بررسی این موضوع برگزار شد.

جعفر پور با اشاره به اینکه در هفته گذشته فراخوان جذب سرباز امریه اعلام شد، تصریح کرد: برای ایجاد فرصت های برابر برای تمامی متقاضیان، سامانه امریه تا پنج شنبه 29 آذرماه ساعت 12 برای ثبت نام تمدید شد و این آخرین فرصت متقاضیان ثبت نام است و به لحاظ محدودیت زمان امکان تمدید ندارد.

وی افزود: سهمیه جذب وزارت ارتباطات برای اسفندماه در رشته های مختلف 35 نفر است.

دبیر شورای سیاست گذاری جذب امریه وزارت ارتباطات، با اشاره به اینکه وزارت ارتباطات پرچمدار شفافیت است، تاکید کرد: بر اساس بخشنامه های ستاد کل نیروهای مسلح و مصوبات شورای سیاست گذاری جذب سرباز امریه، این فرایند باید عادلانه، دقیق و شفاف باشد.

وی افزود: باید فرایند جذب سرباز امریه طوری طراحی می شد که ضمن داشتن شاخصه های مشخص، قابل ارزیابی و فهم برای همه مخاطبین هم باشد.

بر اساس همین گزارش، در این مرحله از جذب نیروی سرباز امریه، با توجه به نیازمندی­های پرسنلی ستاد و دستگاه­های تابعه وزارت ارتباطات، نیروهایی با تحصیلات کارشناسی ارشد و دکترا در رشته ­های تحصیلی حقوق، اقتصاد، علوم اجتماعی، مخابرات، کامپیوتر، فناوری اطلاعات، امنیّت فضای سایبری، مهندسی برق و بیوانفورماتیک در سطح تهران و مراکز استان ها و بشکل بومی، جذب می شود.

انتهای پیام/