معرفی افزونه کاربردی Gmail برای مسافران نوروزی

0
12

گوگل سرویسی را ارائه کرده که مانند یک افزونه یا یک نرم‌افزار در مرورگر کروم عمل کند و این افزونه که با عنوان Gmail Offline ارائه شده است.

به گزارش بادیجی، احتمالا شما هم در سفرهای نوروزی خود نیاز دارید که هر لحظه و هر زمان جیمیل‌های خود را چک نمایید و ممکن است در برخی موارد به اینترنت دسترسی نداشته باشید. در چنین شرایطی گوگل سرویسی را ارائه کرده که مانند یک افزونه یا یک نرم‌افزار در مرورگر کروم عمل کند و این افزونه که با عنوان Gmail Offline ارائه شده، امکان دسترسی و مطالعه ایمیل‌ها را به‌صورت آفلاین در اختیار شما کاربران عزیز قرار خواهد داد. در ادامه جزییات بیشتر را در راستای عملکرد این سرویس ارائه می کنیم.

جیمیل آفلاین در واقع ابزاری است که بدون اینترنت، دسترسی به پیام‌ها و جستجو در بین پیام‌های جیمیل را برایتان میسر خواهد کرد. در واقع به کمک این افزونه شما می‌توانید هر لحظه و هر جا بدون دسترسی به اینترنت، جیمیل خود را چک کنید. باید اشاره کنیم که امکان پاسخ‌دهی به ایمیل‌ها نیز وجود خواهد داشت. به یاد داشته باشید که فقط ایمیل‌های ۹۰ روز گذشته در بخش Gmail Offline در دسترس خواهند بود.

برای فعالسازی این قابلیت، کافی است تا ابتدا از لینک، این افزونه را برای مرورگر کروم خود دانلود و نصب نمایید. سپس باید وارد جیمیل خود شوید و بر روی گزینه Settings کلیک کنید. در کادر باز شده باید وارد زبانه آخر یعنی زبانه Offline شوید و در نهایت گزینه Enable Offline mail را فعال نمایید و همه تغییرات را Save کنید.

انتهای پیام/