لنز جدید اسنپ‌چت به صداهای محیط واکنش نشان می‌دهد!

0
80
“اسنپ چت” یک استارت آپ اسرائیلی را خریداری می کند

اخیرا پلت‌فرم اجتماعی اسنپ چت یک لنز جدید را معرفی کرده است که نسبت به صدای محیط واکنش نشان می‌دهد. این لنز در قالب یک پوشش ماسک حیوانات ارائه شده است که دارای گوش و چشم بوده و در آن حساسیت به پالس‌ها در ناحیه گوش به‌خوبی نمایش داده می‌شود.

به گزارش بادیجی ، این شرکت می‌گوید که در هفته‌‌های آینده لنزهای بیشتری را عرضه خواهد کرد که نسبت به صدای اطراف واکنش نشان می‌دهند اما با این حال، دقیقا مشخص نیست که کدام یک از لنزها به چه نحوی به صداها واکنش نشان می‌دهند. به نظر می‌رسد صدای بلندتر، آن را درخشان‌تر و پر حرکت‌تر می‌کند. کاربران این پیام‌رسان محبوب اکنون می‌توانند لنز جدید را در برنامه خود بررسی کنند.

همان‌طور که می‌دانید؛ واقعیت افزوده (AR) در حال حاضر محبوبیت زیادی در میان غول‌های فن‌آوری مانند فیس‌بوک، اینستاگرام و در حال حاضر اسنپ چت به دست آورده است و این میزان محبوبیت تا جایی پیش رفته است که حتی اپل برنامه خود را برای ارائه واقعیت افزوده در نسخه بعدی آی‌او‌اس خود یعنی iOS 12، به اشتراک می‌گذارد.

اگر چه این پلت‌فرم در حال تلاش برای محبوبیت هرچه بیشتر در میان کاربران است، اما پیشرفت آن با سرعت پایینی ادامه دارد. بر اساس گزارش منتشر شده از میزان درآمد سه ماهه این شرکت در سال 2018، به نظر می‌رسد درآمد حاصل از تبلیغات اسنپ چت نیز با کاهش مواجه بوده است.

اخیرا و با توجه به نارضایتی کاربران از نسخه جدید این پلت‌فرم اجتماعی، تعداد بسیار زیادی و بیش از یک میلیون نفر از کاربران تقاضای بازگشت اسنپ چت به نسخه قدیمی را دارند. به نظر می‌رسد که این پلت‌فرم اجتماعی که به دلیل طراحی نامناسب در نسخه جدید محبوبیت خود را از دست داده بود هم‌اکنون با ارائه لنزهای جدید مجددا در دل کاربران خود جا باز کند.

گفتنی است؛ اسنپ چت هم‌اکنون برای کاربران اندروید و آی‌اواس در دسترس است.

آیا شما از لنزهای جدید اسنپ چت استفاده می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

انتهای پیام/