فیس‌بوک برنامه‌ای جدید را آزمایش می‌کند

0
14

فیس‌بوک یک پلتفرم جدید از چت اجتماعی-ویدیویی موسوم به “Watch Party” را آزمایش می‌کند.

به گزارش بادیجی، فیس‌بوک در حال آزمایش یک برنامه جدید است که از طریق آن امکان پخش برنامه‌های زنده تلویزیونی و چت گروهی همزمان در مورد همان فیلم را اجرا می‌کند.

فیس‌بوک یک پلتفرم جدید از چت اجتماعی-ویدیویی موسوم به “Watch Party” را آزمایش می‌کند که می‌تواند برای کاربران فیس‌بوک خبری فوق‌العاده خوشحال‌کننده باشد.

به نظر می‌رسد فیس‌بوک برای علاقه‌مندان به سینما و تلویزیون تدارکات خاصی در دست دارد چراکه اعلام کرده پخش سریال اصلی “Red Table Talk”، با ۲۰ قسمت جدید از ماه مه آغاز خواهد شد.

فیس‌بوک از سال گذشته قالب Watch Party را راه‌اندازی کرد، ایده اصلی این پلتفرم، ایجاد یک اتاق نشیمن دیجیتال وسیع برای طرفداران گفتگو در مورد یک ویدیو به شکل همزمان بود. آزمون‌های اولیه این ایده به‌عنوان پخش زنده تلویزیونی در گروه های فیس‌بوک از طریق رویدادهای ورزشی زنده مانند مسابقات لیگ قهرمانان یوفا آغاز خواهد شد.

هنگامی‌که قصد مشاهده برنامه.های زنده را داشته باشید، فیس‌بوک گزینه جدیدی به نام “on TV” ارائه می‌دهد که در آن شما می‌توانید بازی زنده را انتخاب کنید. به جای اینکه ویدیو را در بالای صفحه قرار دهید، طراحی نمرات بازی های زنده و ابزارهای تعاملی مانند نظرسنجی ها را در بالای نظرات خود قرار می‌دهید.

علاوه بر این، فیس‌بوک اعلام کرد که توانایی اشتراک ویدیوهای شخصی با موسیقی در بیش از 40 کشور گسترش داده است.

انتهای پیام/