رونمایی از 4 تلویزیون OLED پاناسونیک در نمایشگاه CES 2018

0
81

در نمایشگاه CES شرکت ها از آخرین دستاوردهای خود رونمایی می کنند. تلویزیون ها در سال های اخیر با پیشرفت شگرفی روبرو شده اند. در نمایشگاه CES 2018 از 4 تلویزیون OLED پاناسونیک رونمایی شد.

به گزارش بادیجی ، نمایشگاه CES 2018 در شهر لاس وگاس آمریکا در حال برگزاری است و شرکت ها از جدیدترین محصولات خود در این نمایشگاه رونمایی می کنند. یکی از شرکت های فعال در زمینه تکنولوژی، کمپانی پاناسونیک بوده که دستگاه های با کیفیتی را تولید می کند.

در این نمایشگاه از 4 تلویزیون OLED پاناسونیک رونمایی شد. لازم به ذکر است؛ این شرکت ژاپنی سال گذشته از تلویزیون های OLED خود رونمایی کرده بود.

4 تلویزیون OLED پاناسونیک که در نمایشگاه CES 2018 معرفی شده اند، در اندازه 65 و 55 اینچ در اختیار کاربران قرار می گیرند. این محصولات از پنل های جدید OLED بهره می برند و به آخرین پردازشگر تصویر HCX پاناسونیک مجهز شده اند.

این شرکت اعلام کرده که تلویزیون های جدید سری FZ950 و FZ800 اولین تلویزیون های OLED خواهند بود که در سال 2018 همراه با پشتیبانی از استاندارد +HDR10 عرضه می شوند.

سری FZ950 از بلندگو Dynamic Blade برخوردار است که صدای قدرتمندی را تولید می کند. تمامی 4 تلویویون OLED پاناسونیک به پردازشگر ویدیو 4K این شرکت یعنی HCX مجهز شده اند. این کمپانی اعلام کرده که قبل از آغاز فروش این محصولات، تاییدیه های THX و اولترا اچ دی پریمیوم را برای آن ها دریافت خواهد کرد.

پاناسونیک برای اطمینان از کیفیت تصویر تلویزیون های OLED جدید خود از فیلتر Absolute Black و تکنولوژی LUT استفاده کرده است. فناوری LUT یا Look Up Table برای دقت رنگ تصاویر کاربرد دارد. نحوه عملکرد این سیستم بدین صورت است که در هر تصویر میانگین روشنایی را بررسی کرده و با تحلیل های صورت گرفته، دقیق ترین رنگ را ایجاد می کند.

در ماه های آینده این 4 تلویزیون OLED پاناسونیک روانه بازار می شود. قیمت این دستگاه ها هنوز مشخص نشده است.

منبع:کلیک

انتهای پیام/