رشد خیره‌کننده استقبال از بازی‌های موبایلی در آمریکا

0
25

بازی‌های دیجیتال یا انواع بازی‌هایی که با کمک کنسول‌های مختلف انجام می‌شوند از محبوبیت بالایی برخوردارند اما جالب است بدانید این روزها بازی موبایلی گوی سبقت را از دیگر انواع بازی حداقل در ایالات متحده ربوده است.

به گزارش بادیجی، براساس نظرسنجی جدیدی که توسط انجمن نرم‌افزار و سرگرمی (ESA) انجام شده است بیش از ۶۰ درصد اهالی ایالات متحده از تلفن‌های همراه خود برای بازی استفاده می‌کنند. گروه نمونه این آزمون شامل چهار هزار آمریکایی می‌شود.

البته نتایج این پژوهش به این معنی نیست که کنسول‌های بازی و پی سی محبوب نیستند اما بازی‌های موبایل سریع‌ترین رشد را بین بازی‌های دیجیتال تجربه می‌کنند. براساس این نتایج میانگین سنی بازیکنان ۳۳ سال است و کاربران بازی‌های موبایلی نسبت به سال ۲۰۱۸ حدود ۲۰ درصد و نسبت به سال ۲۰۱۵ حدود ۸۵ درصد رشد داشته‌اند.

نزدیک به ۶۵ درصد از بزرگسالان ایالات متحده به‌طور دائمی بازی می‌کنند و بسیاری از بزرگسالان نیز گاه به گاه بازی می‌کنند. ۵۰ درصد از همه بازیکنان در انواع کنسول‌های بازی و کامپیوترها بازی می‌کنند.

این تغییرات از این جهت مهم و جذاب است که تولیدکنندگان تلفن همراه و کنسول‌های بازی متوجه می‌شوند در مسیر تولید خود با چه موانع یا مسیرهای پیشرفتی روبه‌رو خواهند شد.

انتهای پیام/