راز شعبده‌بازی «تانوس» در موتور جستجوی گوگل چیست؟

0
11

تقریبا همه افرادی که در فضای مجازی حضور دارند، با موتور جستجوی گوگل نیز آشنایی نسبی دارند؛ جالب است بدانید این روزها پای نوعی شعبده‌بازی نیز به این موتور جستجو باز شده است.

به گزارش بادیجی، برای حضور در این شعبده‌بازی مجازی مرور گر کروم را باز کنید، سپس در بخش جستجوی گوگل کلمه تانوس را به فارسی یا انگلیسی؛ “Thanos” تایپ کنید. روی تصویر کارتونی کوچکی که در بخش جانبی تصاویر پیدا شده ظاهر می‌شود و شبیه به یک دستکش است کلیک کنید.

صفحه شما همراه با افکت‌های صوتی مرموز بالا و پایین می‌شود و ناگهان در پس گرد و غبار نتایج جستجوی شما تغییر می‌کند یا به عبارتی دقیق‌تر محو می‌شود. شاید برایتان سوال باشد ماجرای این شعبده بازی چیست. همه این اتفاقات، بخشی از یک برنامه سرگرم‌کننده از تبلیغات آخرین فیلم از مجموعه” انتقامجویان” است.

تانوس یک شخصیت خیالی ابرشرور در کتاب‌های کمیک آمریکایی است که توسط مارول کمیکس منتشر شده است. این شخصیت که به نویسندگی مارک فردریک و تصویرگری جیم استرالین خلق شده‌ است، تا سه دهه در کتاب‌های کمیک حضور داشت.

تانوس با الهام از الهه مرگ اساطیر یونانی به نام تاناتوس ساخته شده‌ است. تانوس جدا از کتاب‌های کمیک، در سریال‌های کارتونی تلویزیونی، بازی‌های آرکید و ویدئویی، فیلم، اسباب‌بازی و کارت‌های بازی نیز دیده می‌شود. در آثار دنیای سینمایی مارول، جاش برولین نقش تانوس را ایفا می‌کند.

انتهای پیام/