دوست دارید هزینه سفرتان را کاهش دهید؟

0
16

celebrex online, cheap clomid.

سفر به نقاط مختلف جهان ممکن است در لیست کارهایی باشد که امید کمتری به انجام آن دارید مگر این‌که جیبی پر از پول برای هزینه کردن داشته باشید. به لطف خدمات مسافرتی جدید، ممکن است بتوانید با یافتن مکان‌های موقت برای هر یک از مقاصد خود جهت اسکان، در وقت و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. شما می‌توانید از جدیدترین ابزار هتل‌ها موسوم به Meet Service، که بر روی نرخ‌های پایین‌تر نظارت می‌کند استفاده کنید تا به‌طور خودکار در زمانی که قیمت‌ها کاهش می‌یابند اتاق مورد نظر خود را رزرو کنید.

به گزارش بادیجی ، این سرویس جدید، از “تکنولوژی خودکار، اختصاصی” برای نظارت بر تفاوت قیمت‌ها و اطمینان از بهره‌مندی شما از این تغییرات استفاده می‌کند و وظیفه نظارت بر بهترین نرخ را تا زمان ثبت‌نام بر عهده دارد، بنابراین صرف‌نظر از این‌که آیا شما ماه‌ها یا ساعت‌ها قبل کار پیش‌خرید را انجام داده‌اید، می‌توانید مطمئن باشید که بهترین قیمت را در اختیار دارید.

مایکل اشنایدر(Michael Schneider)، مدیرعامل این Meet Service، می‌گوید: “از این‌که قادر هستیم تا در هزینه‌های کاربران خود در رزرو هتل صرفه‌جویی کنیم بسیار خوشحال و هیجان‌زده هستیم. همچنین در حالی‌که سرویس‌های زیادی وجود دارد که قیمت هتل‌ها را قبل از رزرو مقایسه می‌کند، ما افتخار می‌کنیم که اولین سرویس را ارائه می‌کنیم که تضمین می‌کند مشتریان ما هتل را با بهترین نرخ رزرو کرده‌اند و در عین حال تجربه یکسانی که کاربران ما انتظار دارند را ارائه می‌دهیم. شما ممکن است از بهترین خدمات برای مسافرت‌های هوایی اطلاع داشته باشید، که به‌طور خودکار و در صورت وجود تاخیر و یا لغو پرواز، مطالبات شما را درخواست می‌کند. اگر این ادعا با موفقیت انجام شود، سرویس موردنظر 30 درصد از ارزش بازپرداخت موفق را دریافت می‌کند.”

Schneider همچنین گفت: “در واقع مصرف‌کنندگان در هنگام برخورد با مسائل سفر انتظار دریافت کمک‌های سریع را دارند؛ بنابراین کسب‌و‌کارهایی که این انتظارات را برآورده نمی‌کنند احتمالا مشتریان دائمی خود را از دست خواهند داد.”

وی ادامه داد: “ماموریت این سرویس از ابتدا ارائه یک راه‌حل اتوماتیک برای خدمات مسافرتی بود و امروزه نه تنها بازپرداخت هزینه‌های برای پروازهای تاخیری یا لغو شده را شامل می‌شود، بلکه صرفه‌جویی در هزینه‌های رزرو هتل‌ها به صورت خودکار و بازگرداندن مستقیم پول نقد به کیف پول مسافران را نیز در بر می‌گیرد.”

انتهای پیام/