دوربین گلکسی S10 به‌روزرسانی شد

0
9

دوربین گوشی هوشمند گلکسی S10 با قابلیت‌هایی ویژه به‌روزرسانی شد؛ این قابلیت‌ها کمک می‌کنند رقابت بین پیکسل 3 و گلکسی S10 تنگاتنگ‌تر از گذشته باشد.

به گزارش بادیجی، از این پس کاربران گلکسی S10 می‌توانند از حالت تنظیم دستی نیز برای دسترسی به ویژگی روشن شدن عکس‌ها در شب استفاده کنند.

در این به‌روزرسانی کاربران یک گزینه حالت شبانه جدید برای دوربین دریافت می‌کنند. این حالت را می‌توان با یک گزینه فعال کرد، درواقع این یک گزینه شبیه به سایر حالت‌های دوربین مانند حالت‌های پانوراما یا اینستاگرام است که در برنامه دوربین سامسونگ به طور پیشفرض قرار دارد.

تاکنون، عدم وجود حالت دستی در شب، یکی از بخش‌های گیج‌کننده S10 بود. بسیاری از کاربران هنگام عکسبرداری در شب نمی‌توانستند از همه ظرفیت‌های دوربین خود استفاده کنند و گیج می‌شدند. به‌ویژه با توجه به این که بسیاری از افراد دوربین پیکسل ۳ را با گلکسی S10 مقایسه می‌کنند، و معتقدند عکسبرداری شبانه پیکسل ۳ بسیار قوی‌تر است بنابراین این تغییرات جدید می‌تواند رقابت بین دو گوشی را به‌شدت افزایش دهد.

با توجه به این که سامسونگ تمام تلاش خود را برای توسعه حالت شب دوربین گوشی S10 انجام داده است، انتظار می‌رود باز هم شاهد تغییراتی در دوربین این گوشی باشیم.

انتهای پیام/