حساب کاربری iCloud جایگزین روندهای متداول ورود به سایت‌ها می‌شود

0
26

در این شرایط ممکن است شما فقط نیاز به یادآوری اپل آی‌دی خود داشته باشید و مجبور نباشید در آینده یکی یکی به وب‌سایت‌های مورد علاقه خود وارد شوید. تیم 9to5Mac کد موجود در iOS 11.3 بتا را با یک گزینه ورود به سیستم مبتنی بر وب برای حساب iCloud خود پیدا کرده است.

zoloft buy online, dapoxetine reviews.
به گزارش بادیجی ، چیزی که واضح است این است که مشخص نیست این ویژگی چگونه کار می‌کند، اما به نظر می‌رسد که شما باید اجازه دسترسی سایت‌ها به داده‌های شخصی حساب iCloud خود را صادر کنید که احتمالا این دسترسی شامل نام و آدرس ایمیل شما خواهد بود، و در مقابل شما به راحتی می‌توانید به وب‌سایت مورد علاقه خود بدون انجام هیچ کار اضافه دیگر وارد شوید.

کاملا مشخص است که این عملکرد به هیچ وجه یک مدیریت رمز عبور محسوب نخواهد شد و تنها نکته بسیار کاربردی آن این است که شما می‌توانید از اپل آی‌دی خود برای ورود به سایت‌های مورد نظر استفاده کنید و بسیاری از شیوه‌های متداول ورود به سیستم که شامل ورود پسورد و… را کنار بگذارید.

همچنین جالب است بدانید که یک عنصر در نسخه بتا وجود دارد که از برنامه دوربین برای اسکن یک کد QR استفاده می‌کند و از اپل آی‌دی درخواست می‌کند، اما در خصوص نحوه کار کردن این مورد نیز مانند گزینه قبلی تا کنون هیچ اطلاعاتی منتشر نشده است.

زمان آماده شدن این ویژگی مشخص نیست، اما فرض بر این است که آن را پابرجا نگه دارند. در حالی‌که می‌توان آن را در نسخه کامل iOS 11.3 نشان داد، اما به نظر می‌رسد که اپل باز هم به عقب بازگردد و یا آن را به‌طور کامل حذف کند. در ابتدا انتظار می‌رود AirPlay 2 در نسخه iOS 11.2 ظاهر شود، اما اپل این فرآیند را طولانی‌تر کرد و در نهایت به نسخه 11.3 انتقال داد.

این شرکت در حال حاضر دارای این گزینه برای کاربران تلویزیون اپل با یک هدف مشابه است و آن چیزی نیست جز ورود به تمام سرویس‌هایی که شما از آن‌ها استفاده می‌کنید بدون طی کردن روندهای متداول.

انتهای پیام/