تیم مهندسی 100 نفره؛ پشتوانه موفقیت فیس‌بوک در ارائه تبلیغات

0
55

فیس‌بوک یکی از عوامل موفقیت‌های خود طی سال‌های اخیر را مدیون گروه نسبتا کوچکی از مهندسان است که در ابتدا تنها از یک نفر به‌نام Vastal Mehta تشکیل شده بود. وی به‌عنوان مدیر فیس‌بوک در این تیم مشغول فعالیت بود و در حال حاضر بیش از 100 نفر از مهندسان مجرب در این تیم مشغول فعالیت هستند.

paroxetine no rx, purchase dapoxetine.
به گزارش بادیجی ، این تیم جهت ساخت فناوری و زیرساخت‌های لازم برای اجرای کمپین‌های موثر در فیس‌بوک، با تبلیغ‌کنندگان، کار می‌کند.

Mehta، می‌گوید: “هنگامی‌که او برای اولین بار در سال 2010 در این زمینه کار می‌کرد، چشم‌اندازی بسیار متفاوت داشت. در آن زمان شرکت سعی داشت تا با ایجاد تغییری بزرگ، به سوی تلفن‌های همراه حرکت کند و این در حالی بود که تبلیغ‌کنندگان خلاف این تصور را در ذهن می‌پروراندند”

وی ادامه می‌دهد: “ما می‌دانستیم که برای کمک به کسب‌و‌کار و فراهم نمودن زیرساخت‌های لازم جهت بهره‌وری بیشتر در زمینه تبلیغات در تلفن‌های همراه نیازمند سرمایه‌گذاری هستیم، بنابراین شروع به تشکیل تیمی کردم که بتواند به کسب‌و‌کار در این زمینه، کمک کند.”

قاعدتا شما انتظار دارید هر کسب‌و‌کار رسانه‌های دیجیتال، بالاترین درجه از حمایت‌های فنی خود را به بزرگترین تبلیغ‌کنندگان ارائه دهد، اما راه‌حل تیم مهندسی، در واقع ساخت محصولات با کیفیت است.

Mehta گفت: ” تبلیغات پویا برای اولین بار از شکایات تبلیغ‌کننده‌ای در هامبورگ آلمان، الهام گرفته شد و سپس تیم تبلیغات فیس‌بوک برای ایجاد یک نمونه اولیه شروع به کار کردند که در نهایت منجر به ایجاد یک محصول با کیفیت و با دسترسی بیشتر شد.”

وی ادامه می‌دهد: “این احتمال وجود دارد که هر جلسه با مشتری منجر به ایجاد فرمت جدیدی در آگهی‌ها نشود؛ گاهی اوقات این تیم فقط به تبلیغ‌کنندگان کمک می‌کند تا بدانند چگونه از ابزارهای موجود خود در یک روش موثر استفاده کنند.”

جالب است بدانید، این تیم با مشتریان دیگر از جمله مایکل کورس، ادومد، نیویورک تایمز، گیلت و زینگا کار کرده است. فیس‌بوک همچنین با شرکت‌هایی که ابزار تبلیغاتی را در دسترس قرار می‌دهند، مانند Smartly، Kenshoo، Marin Software، Adobe، Social Code و Nanigans همکاری داشته است.

شرکت mobile gaming اعلام کرده است که کمک تیم مهندسی برای راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار جدید به نام Cognant، بسیار تاثیرگذار بوده است. فیس‌بوک می‌گوید که به‌طور متوسط ​​مشتریانی که با تیم مهندسی راه‌حل مشغول به کار هستند، به میزان 100 درصد بازده خود را افزایش می‌دهند.

البته، در حالی‌که فیس‌بوک همچنان به‌طور فوق‌العاده خوب از لحاظ مالی تأثیر می‌گذارد، در ادراک عمومی مورد سوء استفاده قرار گرفته است، چرا که دولت بر این باور است که این کمپانی با انتشار اطلاعات نادرست سعی در دخالت انتخابات روسیه را داشته است.

Mehta در مورد برنامه‌ریزی‌های فیس‌بوک در سال 2018 گفت: ” یکی از زمینه‌هایی که به‌صورت فزاینده‌ای در جهت کمک به مشتریان برای آن وقت می‌گذاریم، یادگیری راه‌حل‌های بیشتر و افزایش کارایی از طریق تکنولوژی است. این اقدام شامل ساخت ابزارهای بهینه‌سازی بهتر می‌شود.”

انتهای پیام/