تست پرتره حالت؛ کدام یک از گوشی‌های هوشمند می‌تواند آیفون X را مغلوب خود کند؟

0
55

این روزها تقریبا می‌توان گفت که همه افراد تمایل به گرفتن عکس‌های متفاوت و به اشتراک گذاشتن آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی دارند اما نکته‌ای که بعد از انتشار یک عکس نظر کاربران را به خود جلب می‌کند، کیفیت آن‌ها است؛ در حال حاضر و با روی کار آمدن افکت‌های مختلف در گوشی‌های هوشمند، مانند گذشته تهیه یک عکس با کیفیت چندان هم کار سخت و دور از دسترسی نیست.

periactin tablets buy, cheap lioresal.
به گزارش بادیجی ، گوشی‌های هوشمند از ترفندهای نرم‌افزاری برای ارائه بهترین تصاویر در زمان عکاسی استفاده می‌کنند.این در حالی‌ است که به نظر می‌رسد نمی‌توان با این نوع گوشی‌ها تصاویری با کیفیت همانند نمونه‌هایی که با دوربین‌های حرفه‌ای تولید می‌شوند را تهیه کرد اما واقعیت چیز دیگری است. Portrait Mode در واقع قادر به تولید عکس‌های فوق‌العاده خیره‌کننده‌ای است.

از آنجایی‌که این حالت یک روش عالی برای تهیه عکس به شمار می‌رود اما از جنبه فنی، نتایج متفاوتی در گوشی‌های هوشمند ارائه می‌دهد بنابراین، زمانی‌که صحبت از گرفتن عکس در حالت پرتره به میان می‌آید با اطمینان می‌توان گفت که گوشی‌های هوشمند بهترین عملکرد در این زمینه را داشته‌اند. در ادامه این مطلب، چهار گوشی هوشمند از بهترین‌ها با توجه به تصاویر تهیه شده از طریق آن‌ها مورد سنجش قرار داده‌ایم و نتایج آن کاملا قطعی است.

در این آزمون، چهار مجموعه مختلف عکس با استفاده از آیفون X، Galaxy Note8،Google Pixel 2XL وMate 10 Pro گرفته شده است.

این روزها دیگر با هر گوشی هوشمندی می‌توان عکس‌هایی بسیار عالی را در حالی که حالت Portrait تهیه کرد اما آیفون و پیکسل 2XL با تکیه بر کیفیت تصاویرشان، خود را از بقیه گروه‌ها جدا کرده‌اند. در حقیقت، کیفیت عکس‌های گرفته شده توسط آیفون X و Pixel 2XL، بسیار شبیه به یکدیگر هستند.

برای سنجش کیفیت تصاویر گرفته شده توسط آیفون X و Pixel 2XL، چهار عکس از تست‌های مختلف که مشخص نیست توسط کدام‌یک از گوشی‌های هوشمند تهیه شده است، به اشتراک گذاشته شد تا طرفداران با پاسخ‌های خود بهترین تصویر را انتخاب کنند. در نهایت، عکس‌های گرفته شده توسط پیکسل 2XL به‌عنوان بهترین تصویر در حالت Portrait انتخاب شد و آیفون X در رده بعدی قرار گرفت.

این یک آزمایش بسیار علمی نبود و در بیشتر موارد بر اساس اولویت شخصی انجام شده است. به‌علاوه این‌که گوشی‌های هوشمند مورد آزمایش توانستند عکس‌های با کیفیتی را تولید کنند با این وجود،Pixel 2XL همچنان در حالت Portrait، در صدر قرار دارد.

انتهای پیام/