بیش از 44 میلیون تماس ماهانه با سامانه‌های پاسخگویی مخابرات ثبت می‌شود

0
93

مدیر عامل مخابرات ایران با اعلام فراهم شدن امکان برقراری تماس با سامانه2020 در سراسر کشوراز خارج از استان گفت : ماهانه به صورت میانگین بیش از 44میلیون تماس با سامانه های پاسخگویی شرکت مخابرات ایران، برقرار و پیگیری می شود.

به گزارش بادیجی ، سید مجید صدری با بیان این مطلب گفت: از این پس مشتریان اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران در درون هر استان با شماره گیری 2020 و از بیرون استان در سراسر کشور تنها با شماره گیری کد استان مورد نظر به همراه شماره 2020 می توانند از سامانه فروش و پشتیبانی اینترنت پرسرعت استفاده و بهره برداری کنند. به این ترتیب امکان خرید ، پشتیبانی و خدمات پس از فروش برای همه مشتریان اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران از تمام نقاط کشور فراهم شده است .

وی در تشریح بیشتر این خدمت جدید مخابرات گفت: اگر مشترک داخل استان تهران بخواهد از این خدمات استفاده کند ، می تواند با شماره 2020 تماس برقرار کند و اگر همین مشترک تهرانی بخواهد از این خدمات در اصفهان استفاده کند کافی است 0312020 را شماره گیری کند . بدین ترتیب با این امکان، در صورت خارج بودن از منطقه مخابراتی مربوطه نیز می توان با سامانه 2020 ارتباط برقرار کرد.

وی افزود: هم اکنون سامانه 2020 به صورت شبانه روزی پاسخگوی 2میلیون و500 هزارتماس به صورت ماهیانه است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ، با اشاره به خدمات متنوع این شرکت گفت : سامانه 2010 سراسری برای مشتریان تجاری طراحی شده که ، پاسخگوی 15هزار تماس در طی ماه است.

مهندس صدری خاطرنشان کرد: سامانه پاسخگویی شرکت ارتباطات سیار ایران با شماره 9990 به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به مسایل و موارد مطروحه مشتریان در بخش ارتباطات سیار است که هم اکنون به صورت میانگین در طی یک ماه پاسخگوی 4میلیون و500 هزار تماس است.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه سامانه پاسخگویی 118به عنوان قدیمی ترین سامانه پاسخگویی شرکت مخابرات ایران ماهانه پاسخگوی 37 میلیون تماس از سوی شهروندان در سراسر کشور است افزود: تمامی سامانه های پاسخگویی شرکت مخابرات ایران همواره رصد وپایش و بهینه سازی شده و در این راستا تدوین SLAو نحوه پاسخگویی ، اصلاح سیستم ها ، گزارش گیری متمرکز و آموزش مستمر کارکنان به صورت پیوسته در حال انجام است.

صدری در پایان گفت: رویکرد مجموعه مخابرات ایران در بحث پاسخگویی، متمرکزسازی سیستمها ، ارائه ارزیابی های مبتنی برSLA و در نهایت تمرکز و تجمیع تمام مراکز پاسخگویی است.که طئ یک برنامه زمانبندی در حال اجراست.

انتهای پیام/